Kamenné domy Uvala Lopatica - ostrov Kornat

Uvala Lopatica - ostrov Kornat ponúka kamenné domy ako známe pôvodné ubytovanie

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Kamenné domy Uvala Lopatica - ostrov Kornat - autentické kamenné domy

Uvala Lopatica - ostrov Kornat má v ponuke kamenné domy ako známe autentické ubytovanie. Bývanie v kamennom dome zvláštnym je zážitkom, hlavne vtedy ak je kameň v pôvodnej výstavbe akú používali naši predkovia. Krása kamenných domov doplňuje čaro histórie ktorá spolu s top službami spája pravú turistickú kombináciu ktorá splní očakávania aj najnáročnejším.

S Adriagate jednoducho a rýchlo nájdite najkrajšie kamenné domy ktoré Uvala Lopatica - ostrov Kornat ponúka. Prezrite si podrobný opis kamenných domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj kamenný dom Uvala Lopatica - ostrov Kornat s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si kamenný dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou až po príchode.

Vybrali sme niektoré z najlepších kamenných domov v oblasti Uvala Lopatica - ostrov Kornat, aby sme Vám uľahčili výber

Kamenný dom Mandica

Uvala Lopatica - ostrov Kornat

Rezervuj ihneď
Dom Mandica sa nachádza v zátoke Lopatica v Národnom parku Kornati, priamo pri mori s krásnym výhľadom na Jadran. V stredisku Murter zaparkujete svoj ...
Kamenný dom kapacita:
6 Osoby
Cena od :
109 €  /deň

Uvala Lopatica - ostrov Kornat široká ponuka kamenných domov. Prezrite si posledné rezervované objekty

Kamenné domy v centre mesta Uvala Lopatica - ostrov Kornat

Zažite čaro Stredomoria výberom kamenného domu v centre Uvala Lopatica - ostrov Kornat. Prechádzajte sa úzkymi uličkami a pocíťte dúšok minulosti. Na našich stránkach nájdete rozmanitý výber kamenných domov v centre Uvala Lopatica - ostrov Kornat a rezervujte si ideálny kamenný dom pre dovolenku s rodinou a priateľmi.

Kamenné domy s krásnym výhľadom v Uvala Lopatica - ostrov Kornat

Vyberte si kamenný dom v Uvala Lopatica - ostrov Kornat, na ktorého terase si môžete vychutnať krásny výhľad a perfektné západy slnka. Ponúkame široký výber kamenných domov v Uvala Lopatica - ostrov Kornat, aby ste si mohli vychutnať svoju dovolenku so svojimi blízkymi.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022