Dovolenkové domy Tisno - ostrov Murter

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Tisno - ostrov Murter ponúka

Ubytovanie v okolí Tisno - ostrov Murter
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Tisno - ostrov Murter. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Tisno - ostrov Murter a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Tisno - ostrov Murter už teraz!


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 9 hodina
Villa Betina sa nachádza na ostrove Murter v rovnomennom meste. Murter je bohatý na piesočné pláže a v lete sú tu organizované mnohé koncerty klasicke...
Kapacita:
10 Osoby
Cena od : 500 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka domov pre dovolenku - Tisno - ostrov Murter.

Tisno - ostrov Murter

Dovolenkové domy v Tisno - ostrov Murter

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Tisno - ostrov Murter. Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Tisno - ostrov Murter určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Tisno - ostrov Murter

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Tisno - ostrov Murter, ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Tisno - ostrov Murter a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!