Dovolenkové domy Prvic Luka - ostrov Prvic

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Prvic Luka - ostrov Prvic ponúka

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Prvic Luka - ostrov Prvic, 0+ najkrajší dovolenkový dom na prenájom

Želáte si stráviť dovolenku v dome snov? Želáte si zažiť lahodnú atmosféru, ktorú len dom môže zabezpečiť aj so všetkými výhodami ktoré Prvic Luka - ostrov Prvic ponúka.

S Adriagate jednoducho a rýchlo si vyberte najkrajší dovolenkový dom. Prezrite si detailný opis domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj dovolenkový dom Prvic Luka - ostrov Prvic s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si dovolenkový dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou po príchode.

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Prvic Luka - ostrov Prvic. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Prvic Luka - ostrov Prvic a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Prvic Luka - ostrov Prvic už teraz!


Rezervuj ihneď
Vitajte v Stone house island Prvić. Dom sa nachádza na ostrove, kde nemáte možnosť sa dostať autom. Ostrov Prvić je ideálny pre pokojnú a bezstarostnú...
Dovolenkové domy kapacita:
4 Osoby
Cena od :
171 €  /deň
Ostatné kategórie ubytovania v Prvic Luka - ostrov Prvic

Dovolenkové domy v Prvic Luka - ostrov Prvic

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Prvic Luka - ostrov Prvic. Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Prvic Luka - ostrov Prvic určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Prvic Luka - ostrov Prvic

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Prvic Luka - ostrov Prvic, ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Prvic Luka - ostrov Prvic a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2023