Apartmány Prvic Luka - ostrov Prvic

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Prvic Luka - ostrov Prvic ponúka

Ubytovanie v okolí Prvic Luka - ostrov Prvic
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Naše odporúčanie apartmánov v destinácií Prvic Luka - ostrov Prvic! Prezrite si náš výber apartmánov destinácií Prvic Luka - ostrov Prvic, sme si istí, že si nájdete apartmán, ktorý vyhovuje vašim potrebám pre Vašu dovolenku v destinácií Prvic Luka - ostrov Prvic


Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 60 € /deň

Rezervuj ihneď
Vitajte v Stone house island Prvić. Dom sa nachádza na ostrove, kde nemáte možnosť sa dostať autom. Ostrov Prvić je ideálny pre pokojnú a bezstarostnú...
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 118 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Prvic Luka - ostrov Prvic

Prvic Luka - ostrov Prvic ponúka krásne zariadené moderné apartmány

Naším hosťom veľmi záleží na vzhľade ubytovania na súkromí, kde trávia dovolenku, preto sme obohatili našu ponuku o krásne zariadené apartmány v destinácií Prvic Luka - ostrov Prvic. U nás nájdete najväčší výber moderných apartmánov, ktoré Prvic Luka - ostrov Prvic ponúka, a ktorých očarujúce farby a útulný interiér, zdokonaľuje Vašu dovolenku.

Prvic Luka - ostrov Prvic ponúka apartmány za prijateľné ceny

Prvic Luka - ostrov Prvic do svojej ponuky ubytovania na súkromí, zaradil aj apartmány, ktoré sú cenovo k dispozícii pre každého. Na našich webových stránkach si môžete rezervovať lacný apartmán, pretože určite máme najširší výber lacných apartmánov, ktoré Prvic Luka - ostrov Prvic ponúka. Nezabudnite sledovať naše propagačné akcie, First a Last minute a ušetrite viac ako 25%!

Rodinná dovolenka v apartmáne v Prvic Luka - ostrov Prvic

Ak cestujete so svojou rodinou Prvic Luka - ostrov Prvic je ideálnou destináciou pre vás. V našej ponuke nájdete najbohatší výber apartmánov v Prvic Luka - ostrov Prvic, ktoré sú ideálne pre dovolenku s rodinou. Prezrite a zarezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkach s cieľom zabezpečiť svojej rodine zaslúženú dovolenku.

Vezmite svojho maznáčika na dovolenku v Prvic Luka - ostrov Prvic

Teraz môžete bezpečne ísť na dovolenku so svojím domácim maznáčikom, pretože sme mysliac na vás, pripravili výber ubytovania, kde sú vaši domáci miláčikovia vítaní. Jednoduchým použitím filtra apartmánov v oblasti Prvic Luka - ostrov Prvic môžete ľahko a rýchlo nájsť ubytovanie, ktoré je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku s vašim domácim maznáčikom.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!