Dovolenkové domy Milna - ostrov Brac

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Milna - ostrov Brac ponúka

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Milna - ostrov Brac, 7+ najkrajší dovolenkový dom na prenájom

Želáte si stráviť dovolenku v dome snov? Želáte si zažiť lahodnú atmosféru, ktorú len dom môže zabezpečiť aj so všetkými výhodami ktoré Milna - ostrov Brac ponúka.

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo si vyberte najkrajší dovolenkový dom. Prezrite si detailný opis domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj dovolenkový dom Milna - ostrov Brac s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si dovolenkový dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou po príchode.

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Milna - ostrov Brac. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Milna - ostrov Brac a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Milna - ostrov Brac už teraz!


Rezervuj ihneď
Kapacita:
8 Osoby
Cena od : 165 € /deň

Rezervuj ihneď
Kapacita:
8 Osoby
Cena od : 340 € /deň

Rezervuj ihneď
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 132 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 15 deň
Jedinečné ubytovanie v kamennom dome v typickom starom dalmatínskom štýle uprostred rozľahlého olivového hája poskytuje maximálne súkromie. Toto magic...
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 366 € /deň

Safe stay
 700 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 700 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
 Bazén
Bazén
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Kapacita:
10 Osoby
Cena od : 485 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 19 deň
Jedinečné ubytovanie v kamennom dome v typickom starom dalmatínskom štýle uprostred rozľahlého olivového hája poskytuje maximálne súkromie. Toto magic...
Kapacita:
2 Osoby
Cena od : 176 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka domov pre dovolenku - Milna - ostrov Brac.

Dovolenkové domy v Milna - ostrov Brac

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Milna - ostrov Brac. Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Milna - ostrov Brac určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Milna - ostrov Brac

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Milna - ostrov Brac, ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Milna - ostrov Brac a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2021