Dovolenkové domy Imotski

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Imotski ponúka

Ubytovanie v okolí Imotski
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Prejdite si ubytovanie sa nachádza v blízkosti cieľovej Imotski

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Imotski. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Imotski a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Imotski už teraz!


Rezervuj ihneď
Táto moderná vila sa nachádza v srdci dalmatínskeho zázemia 10 km od miesta Imotski a je ideálnym miestom pre každého, kto sa rád obklopuje krásnou p...
Kapacita:
15 Osoby
Cena od : 764 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 9 deň
Kapacita:
12 Osoby
Cena od : 314 € /deň
Imotski

Dovolenkové domy v Imotski

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Imotski. Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Imotski určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Imotski

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Imotski, ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Imotski a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!