Dovolenkové domy Blace (Opuzen)

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Blace (Opuzen) ponúka

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Blace (Opuzen), 2+ najkrajší dovolenkový dom na prenájom

Želáte si stráviť dovolenku v dome snov? Želáte si zažiť lahodnú atmosféru, ktorú len dom môže zabezpečiť aj so všetkými výhodami ktoré Blace (Opuzen) ponúka.

S Adriagate jednoducho a rýchlo si vyberte najkrajší dovolenkový dom. Prezrite si detailný opis domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj dovolenkový dom Blace (Opuzen) s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si dovolenkový dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou po príchode.

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Blace (Opuzen). Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Blace (Opuzen) a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Blace (Opuzen) už teraz!


Safe stay
 30 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 5 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Dovolenkové domy kapacita:
8 Osoby
Cena od :
185 €  /deň

Rezervuj ihneď
Dovolenkové domy kapacita:
9 Osoby
Cena od :
465 €  /deň

Rezervuj ihneď
Vila Bombo sa nachádza neďaleko od malého pobrežného mesta Klek. Táto vila pre 10 osôb je ideálna pre všetkých, ktorí hľadajú perfektnú dovolenku ďale...
Dovolenkové domy kapacita:
10 Osoby
Cena od :
322 €  /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka domov pre dovolenku - Blace (Opuzen).

Dovolenkové domy v Blace (Opuzen)

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Blace (Opuzen). Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Blace (Opuzen) určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Blace (Opuzen)

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Blace (Opuzen), ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Blace (Opuzen) a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022