Apartmány Blace (Opuzen)

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Blace (Opuzen) ponúka

Ubytovanie v okolí Blace (Opuzen)
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Naše odporúčanie apartmánov v destinácií Blace (Opuzen)! Prezrite si náš výber apartmánov destinácií Blace (Opuzen), sme si istí, že si nájdete apartmán, ktorý vyhovuje vašim potrebám pre Vašu dovolenku v destinácií Blace (Opuzen)


Kapacita:
9 Osoby
Cena od : 383 € /deň

 30 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 5 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Kapacita:
8 Osoby
Cena od : 117 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 2 deň
Kapacita:
5 Osoby
Cena od : 82 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Blace (Opuzen)

Blace (Opuzen) ponúka krásne zariadené moderné apartmány

Naším hosťom veľmi záleží na vzhľade ubytovania na súkromí, kde trávia dovolenku, preto sme obohatili našu ponuku o krásne zariadené apartmány v destinácií Blace (Opuzen). U nás nájdete najväčší výber moderných apartmánov, ktoré Blace (Opuzen) ponúka, a ktorých očarujúce farby a útulný interiér, zdokonaľuje Vašu dovolenku.

Blace (Opuzen) ponúka apartmány za prijateľné ceny

Blace (Opuzen) do svojej ponuky ubytovania na súkromí, zaradil aj apartmány, ktoré sú cenovo k dispozícii pre každého. Na našich webových stránkach si môžete rezervovať lacný apartmán, pretože určite máme najširší výber lacných apartmánov, ktoré Blace (Opuzen) ponúka. Nezabudnite sledovať naše propagačné akcie, First a Last minute a ušetrite viac ako 25%!

Rodinná dovolenka v apartmáne v Blace (Opuzen)

Ak cestujete so svojou rodinou Blace (Opuzen) je ideálnou destináciou pre vás. V našej ponuke nájdete najbohatší výber apartmánov v Blace (Opuzen), ktoré sú ideálne pre dovolenku s rodinou. Prezrite a zarezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkach s cieľom zabezpečiť svojej rodine zaslúženú dovolenku.

Vezmite svojho maznáčika na dovolenku v Blace (Opuzen)

Teraz môžete bezpečne ísť na dovolenku so svojím domácim maznáčikom, pretože sme mysliac na vás, pripravili výber ubytovania, kde sú vaši domáci miláčikovia vítaní. Jednoduchým použitím filtra apartmánov v oblasti Blace (Opuzen) môžete ľahko a rýchlo nájsť ubytovanie, ktoré je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku s vašim domácim maznáčikom.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!