Apartmány Vodnjan

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Vodnjan ponúka

Vodnjan, 2+ top apartmánov na prenájom

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo objavte najlepšie apartmány ktoré Vodnjan ponúka. Či už hľadáte luxusne, výhodné alebo apartmány s bazénom, v našej bohatej ponuke apartmánov nájdete rýchlo a jednoducho najlepší apartmán ktorý splní Vaše očakávania.

Pre tých ktorí si želajú zacítiť teplú atmosféru ubytovania na súkromí, svoj dovolenkový apartmán si môžu ľahšie vybrať podľa ocenení našich hostí. K pravému zážitku apartmánov prezrite si podrobnejší opis, fotografie, videá. Vyberte si svoj apartmán v Vodnjan cez Adriagate Loyalty program, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte apartmány bez dodatočných nákladov a ručením vrátenia peňazí a úhradu po príchode.

Naše odporúčanie apartmánov v destinácií Vodnjan! Prezrite si náš výber apartmánov destinácií Vodnjan, sme si istí, že si nájdete apartmán, ktorý vyhovuje vašim potrebám pre Vašu dovolenku v destinácií Vodnjan


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 4 deň
Kapacita:
12 Osoby
Cena od : 556 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 4 deň
Kapacita:
12 Osoby
Cena od : 492 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 4 deň
Kapacita:
14 Osoby
Cena od : 608 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 4 deň
Kapacita:
12 Osoby
Cena od : 492 € /deň

Kapacita:
8 Osoby
Cena od : 125 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Vodnjan ponúka krásne zariadené moderné apartmány

Naším hosťom veľmi záleží na vzhľade ubytovania na súkromí, kde trávia dovolenku, preto sme obohatili našu ponuku o krásne zariadené apartmány v destinácií Vodnjan. U nás nájdete najväčší výber moderných apartmánov, ktoré Vodnjan ponúka, a ktorých očarujúce farby a útulný interiér, zdokonaľuje Vašu dovolenku.

Vodnjan ponúka apartmány za prijateľné ceny

Vodnjan do svojej ponuky ubytovania na súkromí, zaradil aj apartmány, ktoré sú cenovo k dispozícii pre každého. Na našich webových stránkach si môžete rezervovať lacný apartmán, pretože určite máme najširší výber lacných apartmánov, ktoré Vodnjan ponúka. Nezabudnite sledovať naše propagačné akcie, First a Last minute a ušetrite viac ako 25%!

Rodinná dovolenka v apartmáne v Vodnjan

Ak cestujete so svojou rodinou Vodnjan je ideálnou destináciou pre vás. V našej ponuke nájdete najbohatší výber apartmánov v Vodnjan, ktoré sú ideálne pre dovolenku s rodinou. Prezrite a zarezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkach s cieľom zabezpečiť svojej rodine zaslúženú dovolenku.

Vezmite svojho maznáčika na dovolenku v Vodnjan

Teraz môžete bezpečne ísť na dovolenku so svojím domácim maznáčikom, pretože sme mysliac na vás, pripravili výber ubytovania, kde sú vaši domáci miláčikovia vítaní. Jednoduchým použitím filtra apartmánov v oblasti Vodnjan môžete ľahko a rýchlo nájsť ubytovanie, ktoré je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku s vašim domácim maznáčikom.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020