Apartmány Slatine (Ciovo)

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Slatine (Ciovo) ponúka

Ukáž všetky apartmány Slatine (Ciovo)
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Naše odporúčanie apartmánov v destinácií Slatine (Ciovo)! Prezrite si náš výber apartmánov destinácií Slatine (Ciovo), sme si istí, že si nájdete apartmán, ktorý vyhovuje vašim potrebám pre Vašu dovolenku v destinácií Slatine (Ciovo)


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 12 deň
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 76 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 5 deň
Kapacita:
7 Osoby
Cena od : 71 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 3 deň
Kapacita:
3 Osoby
Cena od : 30 € /deň

Rezervuj ihneď
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 58 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Slatine (Ciovo)

Slatine (Ciovo) ponúka krásne zariadené moderné apartmány

Naším hosťom veľmi záleží na vzhľade ubytovania na súkromí, kde trávia dovolenku, preto sme obohatili našu ponuku o krásne zariadené apartmány v destinácií Slatine (Ciovo). U nás nájdete najväčší výber moderných apartmánov, ktoré Slatine (Ciovo) ponúka, a ktorých očarujúce farby a útulný interiér, zdokonaľuje Vašu dovolenku.

Slatine (Ciovo) ponúka apartmány za prijateľné ceny

Slatine (Ciovo) do svojej ponuky ubytovania na súkromí, zaradil aj apartmány, ktoré sú cenovo k dispozícii pre každého. Na našich webových stránkach si môžete rezervovať lacný apartmán, pretože určite máme najširší výber lacných apartmánov, ktoré Slatine (Ciovo) ponúka. Nezabudnite sledovať naše propagačné akcie, First a Last minute a ušetrite viac ako 25%!

Rodinná dovolenka v apartmáne v Slatine (Ciovo)

Ak cestujete so svojou rodinou Slatine (Ciovo) je ideálnou destináciou pre vás. V našej ponuke nájdete najbohatší výber apartmánov v Slatine (Ciovo), ktoré sú ideálne pre dovolenku s rodinou. Prezrite a zarezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkach s cieľom zabezpečiť svojej rodine zaslúženú dovolenku.

Vezmite svojho maznáčika na dovolenku v Slatine (Ciovo)

Teraz môžete bezpečne ísť na dovolenku so svojím domácim maznáčikom, pretože sme mysliac na vás, pripravili výber ubytovania, kde sú vaši domáci miláčikovia vítaní. Jednoduchým použitím filtra apartmánov v oblasti Slatine (Ciovo) môžete ľahko a rýchlo nájsť ubytovanie, ktoré je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku s vašim domácim maznáčikom.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!