Apartamenty Slatine (Ciovo)

Wybierz najlepsze apartamenty, które oferuje Slatine (Ciovo)

Pokaż wszystkie apartamenty Slatine (Ciovo)
Zobacz na mapie Zobacz na mapie
Więcej  Zamknij 

Nasza rekomendacja apartamentów w destynacji Slatine (Ciovo)! Przejrzyj naszą ofertę kwater w destynacji Slatine (Ciovo), jesteśmy pewni, że znajdziecie apartament wg. swoich potrzeb wakacyjnych w destynacji Slatine (Ciovo)


Dostępne od razu
Bardzo mili i gościnni właściciele. Widok z balkonu - rewelacja ! Jedynie droga i samoloty na początku hałaśliwe ale potem to znika :)
Pojemność:
4 Osoby
Cena od: 282 zl za dzień

Pojemność:
7 Osoby
Cena od: 305 zl za dzień

Pojemność:
4 Osoby
Cena od: 318 zl za dzień

Pojemność:
3 Osoby
Cena od: 131 zl za dzień

Pojemność:
4 Osoby
Cena od: 326 zl za dzień

Tu możecie zobaczyć ostatnio zarezerwowane kwatery!

Slatine (Ciovo)

Slatine (Ciovo) posiada ładnie urządzone nowoczesne apartamenty

Dla naszych gości ważny jest wygląd prywatnej kwatery, w której przebywają, dlatego naszą ofertę wzbogaciliśmy o pięknie urządzone apartamenty w destynacji Slatine (Ciovo) . U nas możecie odnaleźć największy wybór nowoczesnych apartamentów, które Slatine (Ciovo) oferuje, a ich urocze kolory i atmosfera, stwarzają niezwykły klimat w czasie Waszych wakacji.

Slatine (Ciovo) oferuje i apartamenty z przystępnymi cenami

Slatine (Ciovo) w swoje oferty prywatnego zakwaterowania jest wzbogacona o apartamenty, które są dobre dla każdej kieszeni. Na naszej stronie internetowej możecie zarezerwować tani apartament, ponieważ my z pewnością mamy najbogatszy wybór przystępnych apartamentów, które Slatine (Ciovo) oferuje. Nie zapomnijcie śledzić nasze promocyjne akcje, first i last minute oferty, aby zaoszczędzić od 25% ceny!

Rodzinny wypoczynek w apartamencie w Slatine (Ciovo)

Jeśli podróżujecie z rodziną Slatine (Ciovo) jest idealną destynacją dla Was. W naszej ofercie możecie odnaleźć najbogatszej wybór apartamentów w Slatine (Ciovo) , które są idealne na lato z rodziną. Przejrzyjcie i zarezerwujcie apartament na naszej stronie i internetowej, abyście swojej rodzinie mogli zapewnić zasłużony wypoczynek.

Zabierzcie swojego zwierzaka domowego na wypoczynek w Slatine (Ciovo)

Teraz możecie beztrosko wyruszyć na wypoczynek ze swoim zwierzakiem domowym, ponieważ myśląc o Was, przygotowaliśmy oferty apartamentów, w których Wasze pupile są mile widziane. Prostym filtrowaniem apartamentów w destynacji Slatine (Ciovo) możecie łatwo i szybko odnaleźć apartament, który jest idealny do niezapomnianego wypoczynku z Waszym domowym zwierzakiem.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!
Dziękujemy! Błędny adres e-mailowy