Apartmány Sali (ostrov Dugi ostrov)

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Sali (ostrov Dugi ostrov) ponúka

Sali (ostrov Dugi ostrov), 0+ top apartmánov na prenájom

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo objavte najlepšie apartmány ktoré Sali (ostrov Dugi ostrov) ponúka. Či už hľadáte luxusne, výhodné alebo apartmány s bazénom, v našej bohatej ponuke apartmánov nájdete rýchlo a jednoducho najlepší apartmán ktorý splní Vaše očakávania.

Pre tých ktorí si želajú zacítiť teplú atmosféru ubytovania na súkromí, svoj dovolenkový apartmán si môžu ľahšie vybrať podľa ocenení našich hostí. K pravému zážitku apartmánov prezrite si podrobnejší opis, fotografie, videá. Vyberte si svoj apartmán v Sali (ostrov Dugi ostrov) cez Adriagate Loyalty program, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte apartmány bez dodatočných nákladov a ručením vrátenia peňazí a úhradu po príchode.

Naše odporúčanie apartmánov v destinácií Sali (ostrov Dugi ostrov)! Prezrite si náš výber apartmánov destinácií Sali (ostrov Dugi ostrov), sme si istí, že si nájdete apartmán, ktorý vyhovuje vašim potrebám pre Vašu dovolenku v destinácií Sali (ostrov Dugi ostrov)


Rezervuj ihneď
Ravna Sika, ostrov povrchu 10 000 m2, je súčasti Kornatských ostrovu, nachádza sa medzi ostrovmi Sit a Žuta. V stred ostrova sa nachádza dom povrchu 8...
Kapacita:
5 Osoby
Cena od : 210 € /deň

Sali (ostrov Dugi ostrov) ponúka krásne zariadené moderné apartmány

Naším hosťom veľmi záleží na vzhľade ubytovania na súkromí, kde trávia dovolenku, preto sme obohatili našu ponuku o krásne zariadené apartmány v destinácií Sali (ostrov Dugi ostrov). U nás nájdete najväčší výber moderných apartmánov, ktoré Sali (ostrov Dugi ostrov) ponúka, a ktorých očarujúce farby a útulný interiér, zdokonaľuje Vašu dovolenku.

Sali (ostrov Dugi ostrov) ponúka apartmány za prijateľné ceny

Sali (ostrov Dugi ostrov) do svojej ponuky ubytovania na súkromí, zaradil aj apartmány, ktoré sú cenovo k dispozícii pre každého. Na našich webových stránkach si môžete rezervovať lacný apartmán, pretože určite máme najširší výber lacných apartmánov, ktoré Sali (ostrov Dugi ostrov) ponúka. Nezabudnite sledovať naše propagačné akcie, First a Last minute a ušetrite viac ako 25%!

Rodinná dovolenka v apartmáne v Sali (ostrov Dugi ostrov)

Ak cestujete so svojou rodinou Sali (ostrov Dugi ostrov) je ideálnou destináciou pre vás. V našej ponuke nájdete najbohatší výber apartmánov v Sali (ostrov Dugi ostrov), ktoré sú ideálne pre dovolenku s rodinou. Prezrite a zarezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkach s cieľom zabezpečiť svojej rodine zaslúženú dovolenku.

Vezmite svojho maznáčika na dovolenku v Sali (ostrov Dugi ostrov)

Teraz môžete bezpečne ísť na dovolenku so svojím domácim maznáčikom, pretože sme mysliac na vás, pripravili výber ubytovania, kde sú vaši domáci miláčikovia vítaní. Jednoduchým použitím filtra apartmánov v oblasti Sali (ostrov Dugi ostrov) môžete ľahko a rýchlo nájsť ubytovanie, ktoré je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku s vašim domácim maznáčikom.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020