Apartmány Kastel Luksic

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Kastel Luksic ponúka

Ukáž všetky apartmány Kastel Luksic
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Naše odporúčanie apartmánov v destinácií Kastel Luksic! Prezrite si náš výber apartmánov destinácií Kastel Luksic, sme si istí, že si nájdete apartmán, ktorý vyhovuje vašim potrebám pre Vašu dovolenku v destinácií Kastel Luksic


Rezervuj ihneď
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 84 € /deň

Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 135 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 19 hodina
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 54 € /deň

Kapacita:
3 Osoby
Cena od : 78 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Kastel Luksic

Kastel Luksic ponúka krásne zariadené moderné apartmány

Naším hosťom veľmi záleží na vzhľade ubytovania na súkromí, kde trávia dovolenku, preto sme obohatili našu ponuku o krásne zariadené apartmány v destinácií Kastel Luksic. U nás nájdete najväčší výber moderných apartmánov, ktoré Kastel Luksic ponúka, a ktorých očarujúce farby a útulný interiér, zdokonaľuje Vašu dovolenku.

Kastel Luksic ponúka apartmány za prijateľné ceny

Kastel Luksic do svojej ponuky ubytovania na súkromí, zaradil aj apartmány, ktoré sú cenovo k dispozícii pre každého. Na našich webových stránkach si môžete rezervovať lacný apartmán, pretože určite máme najširší výber lacných apartmánov, ktoré Kastel Luksic ponúka. Nezabudnite sledovať naše propagačné akcie, First a Last minute a ušetrite viac ako 25%!

Rodinná dovolenka v apartmáne v Kastel Luksic

Ak cestujete so svojou rodinou Kastel Luksic je ideálnou destináciou pre vás. V našej ponuke nájdete najbohatší výber apartmánov v Kastel Luksic, ktoré sú ideálne pre dovolenku s rodinou. Prezrite a zarezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkach s cieľom zabezpečiť svojej rodine zaslúženú dovolenku.

Vezmite svojho maznáčika na dovolenku v Kastel Luksic

Teraz môžete bezpečne ísť na dovolenku so svojím domácim maznáčikom, pretože sme mysliac na vás, pripravili výber ubytovania, kde sú vaši domáci miláčikovia vítaní. Jednoduchým použitím filtra apartmánov v oblasti Kastel Luksic môžete ľahko a rýchlo nájsť ubytovanie, ktoré je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku s vašim domácim maznáčikom.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020