Ubytování u moře Postira - ostrov Brac

Ubytovanie na pobreží Postira - ostrov Brac

Ukáž všetko ubytovanie pri mori - Postira - ostrov Brac
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Na tejto stránke si prezrite top ponuku ubytovania pri mori v destinácií Postira - ostrov Brac


Rezervuj ihneď
Pre vašu dovolenku na ostrove Brač si vyberte Dom Ivica ktorý sa nachádza v nádhernej zátoke Lovrečina v blízkosti pláže. Relaxujte obklopený krásou ...
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 117 € /deň

Rezervuj ihneď
Vila Riduli sa nachádza v pokojnom prímorskom meste na ostrove Brač, Postiri. Zatiaľ čo táto vila vám poskytne relaxačnú a pokojnú dovolenku, len krát...
Kapacita:
8 Osoby
Cena od : 273 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Postira - ostrov Brac ponúka ubytovanie pre vašu skvelú dovolenku v Chorvátsku!

Postira - ostrov Brac

Vyhľadajte si apartmány v blízkosti pláže, ktoré ponúka Postira - ostrov Brac

V našej ponuke nájdete apartmány, ktoré sa nachádzajú len pár minút od pláže v oblasti Postira - ostrov Brac ako by ste si mohli vychutnať more a borovicový les. Rezervujte si apartmán v blízkosti niektorej z pláží, v Postira - ostrov Brac počas dňa si vychutnajte kúpanie a slnenie, a večery strávte na terase pozorovaním dokonalého západu slnka.

Postira - ostrov Brac ponúka cenovo dostupné ubytovanie pri mori

Pre vašu perfektnú dovolenku sme sa posnažili zhromaždiť ponuku lacných apartmánov a domov pri mori, ktoré ponúka Postira - ostrov Brac, aby ste si mohli oddýchnuť pri úchvatnom výhľade, a dýchať čerstvý morský vzduch. Rezerváciou ubytovania pri mori, s nami môžete ušetriť viac ako 25%.

Vyberte si luxusné ubytovanie pri mori, ktoré ponúka Postira - ostrov Brac

Z našej širokej ponuky, ktorú ponúka Postira - ostrov Brac si vyberte moderné ubytovanie pri mori, a relaxujte pri zvuku mora a vĺn. Pri odpočinku v luxusnom apartmáne a dome pri mori v Postira - ostrov Brac, nájdite si aj svoje miesto na jednej z pláží v okolí, a občerstvenie vyhľadajte v priezračnom mori.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!