Ubytování u moře Okrug Gornji (Ciovo)

Ubytovanie na pobreží Okrug Gornji (Ciovo)

Ubytovanie pri mori Okrug Gornji (Ciovo)- ubytovanie na pobreží

Okrug Gornji (Ciovo) je Váš výber? Želáte si prežiť dovolenku v ubytovaní ihneď pri mori? Vyberte si niektoré ubytovanie na pobreží z našej ponuky. Relaxuje Vás zvuk mora a vĺn? Nájdite si ubytovanie pri mori, ktoré Vám skrášli dovolenku...

Rezervujte si svoje ubytovanie pri čo najskôr, a zabezpečte si dovolenku snov. Vyberte si svoje ubytovanie pri mori Okrug Gornji (Ciovo) s Adriagate Loyalty program, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si ubytovanie bez ďalších nákladov, s ručením na vrátenie peňazí, a úhradu až po príchode.

Na tejto stránke si prezrite top ponuku ubytovania pri mori v destinácií Okrug Gornji (Ciovo)


Rezervuj ihneď
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 132 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 17 deň
Vila Damian sa nachádza na ostrove Čiovo, len asi 1 km od centra malého miesta Okrug Gornji. Okrug Gornji je tradičné dalmátske mestečko a turistické ...
Kapacita:
9 Osoby
Cena od : 452 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 8 hodina
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 285 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Okrug Gornji (Ciovo) ponúka ubytovanie pre vašu skvelú dovolenku v Chorvátsku!

Vyhľadajte si apartmány v blízkosti pláže, ktoré ponúka Okrug Gornji (Ciovo)

V našej ponuke nájdete apartmány, ktoré sa nachádzajú len pár minút od pláže v oblasti Okrug Gornji (Ciovo) ako by ste si mohli vychutnať more a borovicový les. Rezervujte si apartmán v blízkosti niektorej z pláží, v Okrug Gornji (Ciovo) počas dňa si vychutnajte kúpanie a slnenie, a večery strávte na terase pozorovaním dokonalého západu slnka.

Okrug Gornji (Ciovo) ponúka cenovo dostupné ubytovanie pri mori

Pre vašu perfektnú dovolenku sme sa posnažili zhromaždiť ponuku lacných apartmánov a domov pri mori, ktoré ponúka Okrug Gornji (Ciovo), aby ste si mohli oddýchnuť pri úchvatnom výhľade, a dýchať čerstvý morský vzduch. Rezerváciou ubytovania pri mori, s nami môžete ušetriť viac ako 25%.

Vyberte si luxusné ubytovanie pri mori, ktoré ponúka Okrug Gornji (Ciovo)

Z našej širokej ponuky, ktorú ponúka Okrug Gornji (Ciovo) si vyberte moderné ubytovanie pri mori, a relaxujte pri zvuku mora a vĺn. Pri odpočinku v luxusnom apartmáne a dome pri mori v Okrug Gornji (Ciovo), nájdite si aj svoje miesto na jednej z pláží v okolí, a občerstvenie vyhľadajte v priezračnom mori.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020