Kamenné domy Rogac - ostrov Solta

Rogac - ostrov Solta ponúka kamenné domy ako známe pôvodné ubytovanie

Kamenné domy Rogac - ostrov Solta - autentické kamenné domy

Rogac - ostrov Solta má v ponuke kamenné domy ako známe autentické ubytovanie. Bývanie v kamennom dome zvláštnym je zážitkom, hlavne vtedy ak je kameň v pôvodnej výstavbe akú používali naši predkovia. Krása kamenných domov doplňuje čaro histórie ktorá spolu s top službami spája pravú turistickú kombináciu ktorá splní očakávania aj najnáročnejším.

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo nájdite najkrajšie kamenné domy ktoré Rogac - ostrov Solta ponúka. Prezrite si podrobný opis kamenných domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj kamenný dom Rogac - ostrov Solta s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si kamenný dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou až po príchode.

Vybrali sme niektoré z najlepších kamenných domov v oblasti Rogac - ostrov Solta, aby sme Vám uľahčili výber


Rezervuj ihneď
Vila Romantic sa nachádza v mestečku Rogač na ostrove Šolta. Rogač je dobre spojený so Splitom morskou dopravou a je ideálnym miestom pre tých, ktorí ...
Kapacita:
5 Osoby
Cena od : 232 € /deň

Rezervuj ihneď
Kapacita:
3 Osoby
Cena od : 80 € /deň

Rezervuj ihneď
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 102 € /deň

Kamenné domy v centre mesta Rogac - ostrov Solta

Zažite čaro Stredomoria výberom kamenného domu v centre Rogac - ostrov Solta. Prechádzajte sa úzkymi uličkami a pocíťte dúšok minulosti. Na našich stránkach nájdete rozmanitý výber kamenných domov v centre Rogac - ostrov Solta a rezervujte si ideálny kamenný dom pre dovolenku s rodinou a priateľmi.

Kamenné domy s krásnym výhľadom v Rogac - ostrov Solta

Vyberte si kamenný dom v Rogac - ostrov Solta, na ktorého terase si môžete vychutnať krásny výhľad a perfektné západy slnka. Ponúkame široký výber kamenných domov v Rogac - ostrov Solta, aby ste si mohli vychutnať svoju dovolenku so svojimi blízkymi.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020