Kamenné domy Rogac - ostrov Solta

Rogac - ostrov Solta nabízí kamenné domy jako známé původní ubytování

Kamenné domy Rogac - ostrov Solta - jedinečné autentické kamenné domy

Rogac - ostrov Solta má v nabídce kamenné domy jako známé autentické ubytování. Bydlení v kamenném domě zvláštním je zážitkem, zejména tehdy pokud je kámen v původní výstavbě jakou používali naši předkové. Krása kamenných domů doplňuje kouzlo historie která spolu s top službami spojuje pravou turistickou kombinaci která splní očekávání i nejnáročnějším.

S Adriagate.com jednoduše a rychle najděte nejkrásnější kamenné domy které Rogac - ostrov Solta nabízí. Prohlédněte si podrobný popis kamenných domů, fotografie, videa a certifikáty hostů. Vyberte si svůj kamenný dům Rogac - ostrov Solta s Adriagate Loyalty programem, a získejte právo na dárkový kupón v hodnotě do 150 €. Rezervujte si kamenný dům bez dalších nákladů, s ručením vrácení peněz a úhradou až po příjezdu.

Vybrali jsme některé z nejlepších kamenných domů v oblasti Rogac - ostrov Solta, abychom Vám usnadnili výběr


Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 5 deň
Vila Romantic se nachází v městečku Rogač na ostrově Šolta. Rogač je dobře spojen se Splitem mořskou dopravou a je ideálním místem pro ty, kteří hleda...
Kapacita:
5 Osoby
Cena od: 6979 kč za den

Dostupné okamžitě
Kapacita:
10 Osoby
Cena od: 4140 kč za den

Dostupné okamžitě
Kapacita:
4 Osoby
Cena od: 3539 kč za den

Dostupné okamžitě
Kapacita:
3 Osoby
Cena od: 2583 kč za den

Kamenné domy v centru města Rogac - ostrov Solta

Zažijte kouzlo Středomoří výběrem kamenného domu v centru Rogac - ostrov Solta. Procházejte se úzkými uličkami a pociťte doušek minulosti. Na našich stránkách najdete rozmanitý výběr kamenných domů v centru Rogac - ostrov Solta a rezervujte si ideální kamenný dům pro dovolenou s rodinou a přáteli.

Kamenné domy s krásným výhledem v Rogac - ostrov Solta

Vyberte si kamenný dům v Rogac - ostrov Solta, na jehož terase si můžete vychutnat krásný výhled a perfektní západy slunce. Nabízíme široký výběr kamenných domů v Rogac - ostrov Solta, abyste si mohli vychutnat svoji dovolenou se svými blízkými.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020