Kamenné domy Prvic Luka - ostrov Prvic

Prvic Luka - ostrov Prvic ponúka kamenné domy ako známe pôvodné ubytovanie

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Kamenné domy Prvic Luka - ostrov Prvic - autentické kamenné domy

Prvic Luka - ostrov Prvic má v ponuke kamenné domy ako známe autentické ubytovanie. Bývanie v kamennom dome zvláštnym je zážitkom, hlavne vtedy ak je kameň v pôvodnej výstavbe akú používali naši predkovia. Krása kamenných domov doplňuje čaro histórie ktorá spolu s top službami spája pravú turistickú kombináciu ktorá splní očakávania aj najnáročnejším.

S Adriagate jednoducho a rýchlo nájdite najkrajšie kamenné domy ktoré Prvic Luka - ostrov Prvic ponúka. Prezrite si podrobný opis kamenných domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj kamenný dom Prvic Luka - ostrov Prvic s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si kamenný dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou až po príchode.

Vybrali sme niektoré z najlepších kamenných domov v oblasti Prvic Luka - ostrov Prvic, aby sme Vám uľahčili výber

Kamenný dom Prvić

Prvic Luka - ostrov Prvic

Rezervuj ihneď
Vitajte v Stone house island Prvić. Dom sa nachádza na ostrove, kde nemáte možnosť sa dostať autom. Ostrov Prvić je ideálny pre pokojnú a bezstarostnú...
Kamenný dom kapacita:
4 Osoby
Cena od :
144 € /deň

Kamenný dom kapacita:
3 Osoby
Cena od :
64 € /deň

Kamenné domy v centre mesta Prvic Luka - ostrov Prvic

Zažite čaro Stredomoria výberom kamenného domu v centre Prvic Luka - ostrov Prvic. Prechádzajte sa úzkymi uličkami a pocíťte dúšok minulosti. Na našich stránkach nájdete rozmanitý výber kamenných domov v centre Prvic Luka - ostrov Prvic a rezervujte si ideálny kamenný dom pre dovolenku s rodinou a priateľmi.

Kamenné domy s krásnym výhľadom v Prvic Luka - ostrov Prvic

Vyberte si kamenný dom v Prvic Luka - ostrov Prvic, na ktorého terase si môžete vychutnať krásny výhľad a perfektné západy slnka. Ponúkame široký výber kamenných domov v Prvic Luka - ostrov Prvic, aby ste si mohli vychutnať svoju dovolenku so svojimi blízkymi.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022