Dovolenkové domy Zrnovnica (Split)

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Zrnovnica (Split) ponúka

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Zrnovnica (Split), 3+ najkrajší dovolenkový dom na prenájom

Želáte si stráviť dovolenku v dome snov? Želáte si zažiť lahodnú atmosféru, ktorú len dom môže zabezpečiť aj so všetkými výhodami ktoré Zrnovnica (Split) ponúka.

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo si vyberte najkrajší dovolenkový dom. Prezrite si detailný opis domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj dovolenkový dom Zrnovnica (Split) s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si dovolenkový dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou po príchode.

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Zrnovnica (Split). Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Zrnovnica (Split) a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Zrnovnica (Split) už teraz!


Kapacita:
9 Osoby
Cena od : 431 € /deň

Kapacita:
9 Osoby
Cena od : 201 € /deň

Kapacita:
8 Osoby
Cena od : 938 € /deň

Rezervuj ihneď
Neďaleko Splitu, v dedinke Žrnovnica, sa nachádza objekt Lisica. Toto zariadenie hostia ohodnotili s vysokou známkou 4,9 z maximálnych 5.Okrem kuchyne...
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 140 € /deň

Rezervuj ihneď
Villa Leo sa nachádza v mestečku Podstrana v turistickom mestečku kúsok od mesta Split. Miesto, ktoré je známe svojim kultúrnym dedičstvom, po víne a ...
Kapacita:
8 Osoby
Cena od : 310 € /deň

Kapacita:
8 Osoby
Cena od : 315 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka domov pre dovolenku - Zrnovnica (Split).

Dovolenkové domy v Zrnovnica (Split)

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Zrnovnica (Split). Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Zrnovnica (Split) určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Zrnovnica (Split)

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Zrnovnica (Split), ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Zrnovnica (Split) a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020