Dovolenkové domy Zaton (Sibenik)

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Zaton (Sibenik) ponúka

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Zaton (Sibenik), 0+ najkrajší dovolenkový dom na prenájom

Želáte si stráviť dovolenku v dome snov? Želáte si zažiť lahodnú atmosféru, ktorú len dom môže zabezpečiť aj so všetkými výhodami ktoré Zaton (Sibenik) ponúka.

S Adriagate jednoducho a rýchlo si vyberte najkrajší dovolenkový dom. Prezrite si detailný opis domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj dovolenkový dom Zaton (Sibenik) s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si dovolenkový dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou po príchode.

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Zaton (Sibenik). Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Zaton (Sibenik) a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Zaton (Sibenik) už teraz!


Rezervuj ihneď
Dovolenkové domy kapacita:
5 Osoby
Cena od :
89 € /deň

Safe stay
 200 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 300 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Dovolenkové domy kapacita:
6 Osoby
Cena od :
110 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 4 deň
House Poets Street is situated in a peaceful and quite neighborhood. It was a neighborhood where famous Sibenik singers and song writers were born. In...
Dovolenkové domy kapacita:
5 Osoby
Cena od :
78 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 22 hodina
Šibenik charm house is located right in the centre of the Old Town and almost everything is just a few steps away. You can quickly reach St.James Cath...
Dovolenkové domy kapacita:
4 Osoby
Cena od :
176 € /deň

Dovolenkové domy v Zaton (Sibenik)

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Zaton (Sibenik). Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Zaton (Sibenik) určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Zaton (Sibenik)

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Zaton (Sibenik), ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Zaton (Sibenik) a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022