Dovolenkové domy Zaklopatica - ostrov Lastovo

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Zaklopatica - ostrov Lastovo ponúka

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Zaklopatica - ostrov Lastovo, 0+ najkrajší dovolenkový dom na prenájom

Želáte si stráviť dovolenku v dome snov? Želáte si zažiť lahodnú atmosféru, ktorú len dom môže zabezpečiť aj so všetkými výhodami ktoré Zaklopatica - ostrov Lastovo ponúka.

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo si vyberte najkrajší dovolenkový dom. Prezrite si detailný opis domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj dovolenkový dom Zaklopatica - ostrov Lastovo s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si dovolenkový dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou po príchode.

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Zaklopatica - ostrov Lastovo. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Zaklopatica - ostrov Lastovo a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Zaklopatica - ostrov Lastovo už teraz!


Safe stay
 700 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 200 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 15 deň
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 90 € /deň

Dovolenkové domy v Zaklopatica - ostrov Lastovo

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Zaklopatica - ostrov Lastovo. Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Zaklopatica - ostrov Lastovo určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Zaklopatica - ostrov Lastovo

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Zaklopatica - ostrov Lastovo, ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Zaklopatica - ostrov Lastovo a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2021