Dovolenkové domy Vinisce

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Vinisce ponúka

Vinisce, 23+ najkrajší dovolenkový dom na prenájom

Želáte si stráviť dovolenku v dome snov? Želáte si zažiť lahodnú atmosféru, ktorú len dom môže zabezpečiť aj so všetkými výhodami ktoré Vinisce ponúka.

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo si vyberte najkrajší dovolenkový dom. Prezrite si detailný opis domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj dovolenkový dom Vinisce s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si dovolenkový dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou po príchode.

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Vinisce. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Vinisce a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Vinisce už teraz!


Kapacita:
2 Osoby
Cena od : 57 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 10 deň
Rozmýšľate o pokojnej a relaxačnej dovolenke? Villa Vese, ktorá sa nachádza v malom prímorskom meste Vinišće, je pre vás potom ideálnou. Oddýchnite si...
Kapacita:
8 Osoby
Cena od : 413 € /deň

Rezervuj ihneď
V malom pobrežnom meste Vinišće, hneď na pobreží leží vila Sine. Ak hľadáte pokojnú dovolenku, ďaleko od davu a zaneprázdneného každodenného života, t...
Kapacita:
13 Osoby
Cena od : 413 € /deň

Rezervuj ihneď
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 82 € /deň

Rezervuj ihneď
Kapacita:
5 Osoby
Cena od : 73 € /deň

Rezervuj ihneď
Kapacita:
8 Osoby
Cena od : 300 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 4 hodina
Kapacita:
8 Osoby
Cena od : 117 € /deň

Rezervuj ihneď
Vila Karmen sa nachádza v pokojnej zátoke medzi miestom Sevid a Vinišće. Z centra Vinišće je vzdialená len 3 km a od historického mesta Trogir len 20 ...
Kapacita:
10 Osoby
Cena od : 220 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka domov pre dovolenku - Vinisce.

Dovolenkové domy v Vinisce

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Vinisce. Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Vinisce určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Vinisce

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Vinisce, ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Vinisce a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020