Dovolenkové domy Mimice

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Mimice ponúka

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Mimice, 2+ najkrajší dovolenkový dom na prenájom

Želáte si stráviť dovolenku v dome snov? Želáte si zažiť lahodnú atmosféru, ktorú len dom môže zabezpečiť aj so všetkými výhodami ktoré Mimice ponúka.

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo si vyberte najkrajší dovolenkový dom. Prezrite si detailný opis domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj dovolenkový dom Mimice s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si dovolenkový dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou po príchode.

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Mimice. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Mimice a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Mimice už teraz!


Safe stay
 30 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 50 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 5 deň
Kapacita:
13 Osoby
Cena od : 383 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 20 deň
Dom sa prenajíma v celku. V dome sa nachádzajú 2 apartmánové jednotky. Parkovisko je k dispozícií a nachádza sa 50m od objekta. Do objekta vedú schody...
Kapacita:
7 Osoby
Cena od : 161 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 2 deň
Mesto Zvečanje, oáza pokoja a odpočinku pre všetkých milovníkov prírody sa nachádza v omišskom Zahori. Miesto dýcha typickým dalmatinským duchom a vo ...
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 171 € /deň

Safe stay
 Bazén
Bazén
Klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 3 deň
Kapacita:
21 Osoby
Cena od : 420 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 16 hodina
Sto rokov starý dom, ktorý vyžaruje pocitom dalmátskej histórie a starým spôsobom života, bol rekonštruovaný v roku 2015 g. a tak predstavuje zmes sta...
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 205 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka domov pre dovolenku - Mimice.

Dovolenkové domy v Mimice

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Mimice. Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Mimice určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Mimice

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Mimice, ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Mimice a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2021