Dovolenkové domy Klek

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Klek ponúka

Ubytovanie v okolí Klek
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Klek. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Klek a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Klek už teraz!


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 2 deň
Vila Bombo sa nachádza neďaleko od malého pobrežného mesta Klek. Táto vila pre 10 osôb je ideálna pre všetkých, ktorí hľadajú perfektnú dovolenku ďale...
Kapacita:
10 Osoby
Cena od : 250 € /deň

Kapacita:
9 Osoby
Cena od : 383 € /deň
Klek

Dovolenkové domy v Klek

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Klek. Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Klek určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Klek

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Klek, ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Klek a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!