Dovolenkové domy Grebastica

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Grebastica ponúka

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Grebastica, 1+ najkrajší dovolenkový dom na prenájom

Želáte si stráviť dovolenku v dome snov? Želáte si zažiť lahodnú atmosféru, ktorú len dom môže zabezpečiť aj so všetkými výhodami ktoré Grebastica ponúka.

S Adriagate jednoducho a rýchlo si vyberte najkrajší dovolenkový dom. Prezrite si detailný opis domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj dovolenkový dom Grebastica s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si dovolenkový dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou po príchode.

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Grebastica. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Grebastica a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Grebastica už teraz!


Rezervuj ihneď
V malom mieste Bilo v tesnej blízkosti Primoštenu, sa nachádza Vila Adriana. Miesto je známe krásnymi plážami a je ideálne pre rodinnú dovolenku s deť...
Dovolenkové domy kapacita:
10 Osoby
Cena od :
500 €  /deň

Rezervuj ihneď
Tento krásny dom je v celku ohradený ohradou sa skladá z dvoch plne vybavených apartmánov prepojených vonkajším schodiskom. Na prízemí sa nachádza apa...
Dovolenkové domy kapacita:
8 Osoby
Cena od :
80 €  /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 14 deň
If you wish to escape from crowded places and summer heat and have a relaxed vacation this is the right place for you. Our house is situated in a sma...
Dovolenkové domy kapacita:
6 Osoby
Cena od :
71 €  /deň

Dovolenkové domy v Grebastica

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Grebastica. Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Grebastica určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Grebastica

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Grebastica, ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Grebastica a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022