Dovolenkové domy Dubrovnik

Vyberte si najkrajšie dovolenkové domy ktoré Dubrovnik ponúka

Dubrovnik, 5+ najkrajší dovolenkový dom na prenájom

Želáte si stráviť dovolenku v dome snov? Želáte si zažiť lahodnú atmosféru, ktorú len dom môže zabezpečiť aj so všetkými výhodami ktoré Dubrovnik ponúka.

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo si vyberte najkrajší dovolenkový dom. Prezrite si detailný opis domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj dovolenkový dom Dubrovnik s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si dovolenkový dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou po príchode.

Pozrite sa na naše odporúčanie rekreačných domov v tejto oblasti Dubrovnik. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku domov v destinácií Dubrovnik a v destináciách v blízkosti. Nenechajte si ujsť možnosť rezervovať si ideálny dom v oblasti Dubrovnik už teraz!


 Bazén
Bazén
Klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Kapacita:
9 Osoby
Cena od : 1000 € /deň

 Bazén
Bazén
Klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Kapacita:
8 Osoby
Cena od : 400 € /deň

Rezervuj ihneď
V blízkosti historického mesta Dubrovník na malom útese, nachádza sa krásny maják Grebeni, postavený v roku 1872. Kompletne je zrekonštruovaný od r....
Kapacita:
8 Osoby
Cena od : 410 € /deň

Rezervuj ihneď
sa nachádza 16 km od centra Dubrovníka a 4 km od Jadranskej magistrály, Vičan sú ideálnym miestom pre dovolenku od hektického každodenného života. Ro...
Kapacita:
9 Osoby
Cena od : 197 € /deň

Dovolenkové domy v Dubrovnik

Strávte dovolenku snov v dovolenkovom dome v oblasti Dubrovnik. Využite všetky výhody dovolenkového domu, a ponuku najkrajších domov v oblasti Dubrovnik určite nájdete na našej web stránke. Relaxujte na terase, alebo balkóne domu, Užite si vánok a krásny výhľad, a v horúcich letných dňoch vyhľadajte  občerstvenie na neďalekej pláži.

Rodinné dovolenkové domy v Dubrovnik

Aby Vaša rodina strávila kvalitnú a nezabudnuteľnú dovolenku, v našej ponuke ubytovania nájdete tiež dovolenkové domy v Dubrovnik, ktoré sú plne vybavené všetkým, čo potrebujete pre perfektnú letnú dovolenku. Na našich stránkach, vyhľadajte a rezervujte si dovolenkový dom, ktoré ponúka Dubrovnik a strávte nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020