Apartmány Stomorska - ostrov Solta

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Stomorska - ostrov Solta ponúka

Stomorska - ostrov Solta, 32+ top apartmánov na prenájom

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo objavte najlepšie apartmány ktoré Stomorska - ostrov Solta ponúka. Či už hľadáte luxusne, výhodné alebo apartmány s bazénom, v našej bohatej ponuke apartmánov nájdete rýchlo a jednoducho najlepší apartmán ktorý splní Vaše očakávania.

Pre tých ktorí si želajú zacítiť teplú atmosféru ubytovania na súkromí, svoj dovolenkový apartmán si môžu ľahšie vybrať podľa ocenení našich hostí. K pravému zážitku apartmánov prezrite si podrobnejší opis, fotografie, videá. Vyberte si svoj apartmán v Stomorska - ostrov Solta cez Adriagate Loyalty program, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte apartmány bez dodatočných nákladov a ručením vrátenia peňazí a úhradu po príchode.

Naše odporúčanie apartmánov v destinácií Stomorska - ostrov Solta! Prezrite si náš výber apartmánov destinácií Stomorska - ostrov Solta, sme si istí, že si nájdete apartmán, ktorý vyhovuje vašim potrebám pre Vašu dovolenku v destinácií Stomorska - ostrov Solta


Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 123 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 14 deň
Kapacita:
5 Osoby
Cena od : 72 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 15 deň
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 117 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 3 deň
Kapacita:
3 Osoby
Cena od : 80 € /deň

 50 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 50 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Kapacita:
7 Osoby
Cena od : 171 € /deň

 50 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 50 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 78 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Stomorska - ostrov Solta ponúka krásne zariadené moderné apartmány

Naším hosťom veľmi záleží na vzhľade ubytovania na súkromí, kde trávia dovolenku, preto sme obohatili našu ponuku o krásne zariadené apartmány v destinácií Stomorska - ostrov Solta. U nás nájdete najväčší výber moderných apartmánov, ktoré Stomorska - ostrov Solta ponúka, a ktorých očarujúce farby a útulný interiér, zdokonaľuje Vašu dovolenku.

Stomorska - ostrov Solta ponúka apartmány za prijateľné ceny

Stomorska - ostrov Solta do svojej ponuky ubytovania na súkromí, zaradil aj apartmány, ktoré sú cenovo k dispozícii pre každého. Na našich webových stránkach si môžete rezervovať lacný apartmán, pretože určite máme najširší výber lacných apartmánov, ktoré Stomorska - ostrov Solta ponúka. Nezabudnite sledovať naše propagačné akcie, First a Last minute a ušetrite viac ako 25%!

Rodinná dovolenka v apartmáne v Stomorska - ostrov Solta

Ak cestujete so svojou rodinou Stomorska - ostrov Solta je ideálnou destináciou pre vás. V našej ponuke nájdete najbohatší výber apartmánov v Stomorska - ostrov Solta, ktoré sú ideálne pre dovolenku s rodinou. Prezrite a zarezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkach s cieľom zabezpečiť svojej rodine zaslúženú dovolenku.

Vezmite svojho maznáčika na dovolenku v Stomorska - ostrov Solta

Teraz môžete bezpečne ísť na dovolenku so svojím domácim maznáčikom, pretože sme mysliac na vás, pripravili výber ubytovania, kde sú vaši domáci miláčikovia vítaní. Jednoduchým použitím filtra apartmánov v oblasti Stomorska - ostrov Solta môžete ľahko a rýchlo nájsť ubytovanie, ktoré je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku s vašim domácim maznáčikom.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020