Apartmány Punat - ostrov Krk

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Punat - ostrov Krk ponúka

Ukáž všetky apartmány Punat - ostrov Krk
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Naše odporúčanie apartmánov v destinácií Punat - ostrov Krk! Prezrite si náš výber apartmánov destinácií Punat - ostrov Krk, sme si istí, že si nájdete apartmán, ktorý vyhovuje vašim potrebám pre Vašu dovolenku v destinácií Punat - ostrov Krk


Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 57 € /deň

Kapacita:
5 Osoby
Cena od : 58 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Punat - ostrov Krk

Punat - ostrov Krk ponúka krásne zariadené moderné apartmány

Naším hosťom veľmi záleží na vzhľade ubytovania na súkromí, kde trávia dovolenku, preto sme obohatili našu ponuku o krásne zariadené apartmány v destinácií Punat - ostrov Krk. U nás nájdete najväčší výber moderných apartmánov, ktoré Punat - ostrov Krk ponúka, a ktorých očarujúce farby a útulný interiér, zdokonaľuje Vašu dovolenku.

Punat - ostrov Krk ponúka apartmány za prijateľné ceny

Punat - ostrov Krk do svojej ponuky ubytovania na súkromí, zaradil aj apartmány, ktoré sú cenovo k dispozícii pre každého. Na našich webových stránkach si môžete rezervovať lacný apartmán, pretože určite máme najširší výber lacných apartmánov, ktoré Punat - ostrov Krk ponúka. Nezabudnite sledovať naše propagačné akcie, First a Last minute a ušetrite viac ako 25%!

Rodinná dovolenka v apartmáne v Punat - ostrov Krk

Ak cestujete so svojou rodinou Punat - ostrov Krk je ideálnou destináciou pre vás. V našej ponuke nájdete najbohatší výber apartmánov v Punat - ostrov Krk, ktoré sú ideálne pre dovolenku s rodinou. Prezrite a zarezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkach s cieľom zabezpečiť svojej rodine zaslúženú dovolenku.

Vezmite svojho maznáčika na dovolenku v Punat - ostrov Krk

Teraz môžete bezpečne ísť na dovolenku so svojím domácim maznáčikom, pretože sme mysliac na vás, pripravili výber ubytovania, kde sú vaši domáci miláčikovia vítaní. Jednoduchým použitím filtra apartmánov v oblasti Punat - ostrov Krk môžete ľahko a rýchlo nájsť ubytovanie, ktoré je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku s vašim domácim maznáčikom.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!