Apartmány Petrcane ( Zadar )

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Petrcane ( Zadar ) ponúka

Ukáž všetky apartmány Petrcane ( Zadar )
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Naše odporúčanie apartmánov v destinácií Petrcane ( Zadar )! Prezrite si náš výber apartmánov destinácií Petrcane ( Zadar ), sme si istí, že si nájdete apartmán, ktorý vyhovuje vašim potrebám pre Vašu dovolenku v destinácií Petrcane ( Zadar )


Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 102 € /deň

Rezervuj ihneď
Apartmány Sunnyside sa nachádzajú v ubytovacom komplexe v Petrčane v blízkosťou mora a kamienkové - skalnaté pláže. Komplex sa skladá z niekoľkých súk...
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 142 € /deň

Rezervuj ihneď
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 60 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Petrcane ( Zadar )

Petrcane ( Zadar ) ponúka krásne zariadené moderné apartmány

Naším hosťom veľmi záleží na vzhľade ubytovania na súkromí, kde trávia dovolenku, preto sme obohatili našu ponuku o krásne zariadené apartmány v destinácií Petrcane ( Zadar ). U nás nájdete najväčší výber moderných apartmánov, ktoré Petrcane ( Zadar ) ponúka, a ktorých očarujúce farby a útulný interiér, zdokonaľuje Vašu dovolenku.

Petrcane ( Zadar ) ponúka apartmány za prijateľné ceny

Petrcane ( Zadar ) do svojej ponuky ubytovania na súkromí, zaradil aj apartmány, ktoré sú cenovo k dispozícii pre každého. Na našich webových stránkach si môžete rezervovať lacný apartmán, pretože určite máme najširší výber lacných apartmánov, ktoré Petrcane ( Zadar ) ponúka. Nezabudnite sledovať naše propagačné akcie, First a Last minute a ušetrite viac ako 25%!

Rodinná dovolenka v apartmáne v Petrcane ( Zadar )

Ak cestujete so svojou rodinou Petrcane ( Zadar ) je ideálnou destináciou pre vás. V našej ponuke nájdete najbohatší výber apartmánov v Petrcane ( Zadar ), ktoré sú ideálne pre dovolenku s rodinou. Prezrite a zarezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkach s cieľom zabezpečiť svojej rodine zaslúženú dovolenku.

Vezmite svojho maznáčika na dovolenku v Petrcane ( Zadar )

Teraz môžete bezpečne ísť na dovolenku so svojím domácim maznáčikom, pretože sme mysliac na vás, pripravili výber ubytovania, kde sú vaši domáci miláčikovia vítaní. Jednoduchým použitím filtra apartmánov v oblasti Petrcane ( Zadar ) môžete ľahko a rýchlo nájsť ubytovanie, ktoré je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku s vašim domácim maznáčikom.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!