Apartmány Novigrad

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Novigrad ponúka

Ukáž všetky apartmány Novigrad
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Naše odporúčanie apartmánov v destinácií Novigrad! Prezrite si náš výber apartmánov destinácií Novigrad, sme si istí, že si nájdete apartmán, ktorý vyhovuje vašim potrebám pre Vašu dovolenku v destinácií Novigrad


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 17 hodina
Apartmán Auretta je apartmán s tradíciou z roku 1974. Nachádza sa v centre Novigradu, jedného z najkrajších miest na Istrii, vychutnajte si jeho čaro ...
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 234 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 4 deň
Kapacita:
2 Osoby
Cena od : 42 € /deň

Rezervuj ihneď
Kapacita:
10 Osoby
Cena od : 184 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 7 deň
Kapacita:
3 Osoby
Cena od : 51 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 5 deň
Kapacita:
5 Osoby
Cena od : 96 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Novigrad

Novigrad ponúka krásne zariadené moderné apartmány

Naším hosťom veľmi záleží na vzhľade ubytovania na súkromí, kde trávia dovolenku, preto sme obohatili našu ponuku o krásne zariadené apartmány v destinácií Novigrad. U nás nájdete najväčší výber moderných apartmánov, ktoré Novigrad ponúka, a ktorých očarujúce farby a útulný interiér, zdokonaľuje Vašu dovolenku.

Novigrad ponúka apartmány za prijateľné ceny

Novigrad do svojej ponuky ubytovania na súkromí, zaradil aj apartmány, ktoré sú cenovo k dispozícii pre každého. Na našich webových stránkach si môžete rezervovať lacný apartmán, pretože určite máme najširší výber lacných apartmánov, ktoré Novigrad ponúka. Nezabudnite sledovať naše propagačné akcie, First a Last minute a ušetrite viac ako 25%!

Rodinná dovolenka v apartmáne v Novigrad

Ak cestujete so svojou rodinou Novigrad je ideálnou destináciou pre vás. V našej ponuke nájdete najbohatší výber apartmánov v Novigrad, ktoré sú ideálne pre dovolenku s rodinou. Prezrite a zarezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkach s cieľom zabezpečiť svojej rodine zaslúženú dovolenku.

Vezmite svojho maznáčika na dovolenku v Novigrad

Teraz môžete bezpečne ísť na dovolenku so svojím domácim maznáčikom, pretože sme mysliac na vás, pripravili výber ubytovania, kde sú vaši domáci miláčikovia vítaní. Jednoduchým použitím filtra apartmánov v oblasti Novigrad môžete ľahko a rýchlo nájsť ubytovanie, ktoré je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku s vašim domácim maznáčikom.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!