Apartmány Nova Vas (Porec)

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Nova Vas (Porec) ponúka

Ubytovanie v okolí Nova Vas (Porec)
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Naše odporúčanie apartmánov v destinácií Nova Vas (Porec)! Prezrite si náš výber apartmánov destinácií Nova Vas (Porec), sme si istí, že si nájdete apartmán, ktorý vyhovuje vašim potrebám pre Vašu dovolenku v destinácií Nova Vas (Porec)


 7000 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 Bazén
Bazén
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia
Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 4 deň
Kapacita:
8 Osoby
Cena od : 203 € /deň

Rezervuj ihneď
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 106 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Nova Vas (Porec)

Nova Vas (Porec) ponúka krásne zariadené moderné apartmány

Naším hosťom veľmi záleží na vzhľade ubytovania na súkromí, kde trávia dovolenku, preto sme obohatili našu ponuku o krásne zariadené apartmány v destinácií Nova Vas (Porec). U nás nájdete najväčší výber moderných apartmánov, ktoré Nova Vas (Porec) ponúka, a ktorých očarujúce farby a útulný interiér, zdokonaľuje Vašu dovolenku.

Nova Vas (Porec) ponúka apartmány za prijateľné ceny

Nova Vas (Porec) do svojej ponuky ubytovania na súkromí, zaradil aj apartmány, ktoré sú cenovo k dispozícii pre každého. Na našich webových stránkach si môžete rezervovať lacný apartmán, pretože určite máme najširší výber lacných apartmánov, ktoré Nova Vas (Porec) ponúka. Nezabudnite sledovať naše propagačné akcie, First a Last minute a ušetrite viac ako 25%!

Rodinná dovolenka v apartmáne v Nova Vas (Porec)

Ak cestujete so svojou rodinou Nova Vas (Porec) je ideálnou destináciou pre vás. V našej ponuke nájdete najbohatší výber apartmánov v Nova Vas (Porec), ktoré sú ideálne pre dovolenku s rodinou. Prezrite a zarezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkach s cieľom zabezpečiť svojej rodine zaslúženú dovolenku.

Vezmite svojho maznáčika na dovolenku v Nova Vas (Porec)

Teraz môžete bezpečne ísť na dovolenku so svojím domácim maznáčikom, pretože sme mysliac na vás, pripravili výber ubytovania, kde sú vaši domáci miláčikovia vítaní. Jednoduchým použitím filtra apartmánov v oblasti Nova Vas (Porec) môžete ľahko a rýchlo nájsť ubytovanie, ktoré je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku s vašim domácim maznáčikom.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!