Apartmány Maslenica (Zadar)

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Maslenica (Zadar) ponúka

Ubytovanie v okolí Maslenica (Zadar)
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Prejdite si ubytovanie sa nachádza v blízkosti cieľovej Maslenica (Zadar)

Naše odporúčanie apartmánov v destinácií Maslenica (Zadar)! Prezrite si náš výber apartmánov destinácií Maslenica (Zadar), sme si istí, že si nájdete apartmán, ktorý vyhovuje vašim potrebám pre Vašu dovolenku v destinácií Maslenica (Zadar)


Rezervuj ihneď
This four bedroom house consists of two apartments. On the ground floor there is a one bedroom apartment with one bathroom and on the upper flour ther...
Kapacita:
8 Osoby
Cena od : 100 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 10 deň
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 81 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Maslenica (Zadar)

Maslenica (Zadar) ponúka krásne zariadené moderné apartmány

Naším hosťom veľmi záleží na vzhľade ubytovania na súkromí, kde trávia dovolenku, preto sme obohatili našu ponuku o krásne zariadené apartmány v destinácií Maslenica (Zadar). U nás nájdete najväčší výber moderných apartmánov, ktoré Maslenica (Zadar) ponúka, a ktorých očarujúce farby a útulný interiér, zdokonaľuje Vašu dovolenku.

Maslenica (Zadar) ponúka apartmány za prijateľné ceny

Maslenica (Zadar) do svojej ponuky ubytovania na súkromí, zaradil aj apartmány, ktoré sú cenovo k dispozícii pre každého. Na našich webových stránkach si môžete rezervovať lacný apartmán, pretože určite máme najširší výber lacných apartmánov, ktoré Maslenica (Zadar) ponúka. Nezabudnite sledovať naše propagačné akcie, First a Last minute a ušetrite viac ako 25%!

Rodinná dovolenka v apartmáne v Maslenica (Zadar)

Ak cestujete so svojou rodinou Maslenica (Zadar) je ideálnou destináciou pre vás. V našej ponuke nájdete najbohatší výber apartmánov v Maslenica (Zadar), ktoré sú ideálne pre dovolenku s rodinou. Prezrite a zarezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkach s cieľom zabezpečiť svojej rodine zaslúženú dovolenku.

Vezmite svojho maznáčika na dovolenku v Maslenica (Zadar)

Teraz môžete bezpečne ísť na dovolenku so svojím domácim maznáčikom, pretože sme mysliac na vás, pripravili výber ubytovania, kde sú vaši domáci miláčikovia vítaní. Jednoduchým použitím filtra apartmánov v oblasti Maslenica (Zadar) môžete ľahko a rýchlo nájsť ubytovanie, ktoré je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku s vašim domácim maznáčikom.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!