Apartmány Lovran

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Lovran ponúka

Ukáž všetky apartmány Lovran
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Naše odporúčanie apartmánov v destinácií Lovran! Prezrite si náš výber apartmánov destinácií Lovran, sme si istí, že si nájdete apartmán, ktorý vyhovuje vašim potrebám pre Vašu dovolenku v destinácií Lovran


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 1 hodina
Kapacita:
3 Osoby
Cena od : 65 € /deň

Rezervuj ihneď
Novo zrekonštruované apartmány Viktoria sa nachádzajú v mestečku Lovran. Z apartmánu je výhľad na Kvarnerský záliv a krásne kvarnerské mesto Lovran, k...
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 78 € /deň

 150 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 5 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Kapacita:
5 Osoby
Cena od : 77 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 7 deň
Kapacita:
2 Osoby
Cena od : 42 € /deň

Rezervuj ihneď
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 104 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Lovran

Lovran ponúka krásne zariadené moderné apartmány

Naším hosťom veľmi záleží na vzhľade ubytovania na súkromí, kde trávia dovolenku, preto sme obohatili našu ponuku o krásne zariadené apartmány v destinácií Lovran. U nás nájdete najväčší výber moderných apartmánov, ktoré Lovran ponúka, a ktorých očarujúce farby a útulný interiér, zdokonaľuje Vašu dovolenku.

Lovran ponúka apartmány za prijateľné ceny

Lovran do svojej ponuky ubytovania na súkromí, zaradil aj apartmány, ktoré sú cenovo k dispozícii pre každého. Na našich webových stránkach si môžete rezervovať lacný apartmán, pretože určite máme najširší výber lacných apartmánov, ktoré Lovran ponúka. Nezabudnite sledovať naše propagačné akcie, First a Last minute a ušetrite viac ako 25%!

Rodinná dovolenka v apartmáne v Lovran

Ak cestujete so svojou rodinou Lovran je ideálnou destináciou pre vás. V našej ponuke nájdete najbohatší výber apartmánov v Lovran, ktoré sú ideálne pre dovolenku s rodinou. Prezrite a zarezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkach s cieľom zabezpečiť svojej rodine zaslúženú dovolenku.

Vezmite svojho maznáčika na dovolenku v Lovran

Teraz môžete bezpečne ísť na dovolenku so svojím domácim maznáčikom, pretože sme mysliac na vás, pripravili výber ubytovania, kde sú vaši domáci miláčikovia vítaní. Jednoduchým použitím filtra apartmánov v oblasti Lovran môžete ľahko a rýchlo nájsť ubytovanie, ktoré je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku s vašim domácim maznáčikom.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!