Apartmány Kravljacica - ostrov Kornat

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Kravljacica - ostrov Kornat ponúka

Ubytovanie v okolí Kravljacica - ostrov Kornat
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Prejdite si ubytovanie sa nachádza v blízkosti cieľovej Kravljacica - ostrov Kornat

Naše odporúčanie apartmánov v destinácií Kravljacica - ostrov Kornat! Prezrite si náš výber apartmánov destinácií Kravljacica - ostrov Kornat, sme si istí, že si nájdete apartmán, ktorý vyhovuje vašim potrebám pre Vašu dovolenku v destinácií Kravljacica - ostrov Kornat

Apartmány Mandica Kravljacica - ostrov Kornat

Uvala Lopatica - ostrov Kornat 6,34 km od Kravljacica - ostrov Kornat Vzdušná vzdialenosť od centra miesta

Rezervuj ihneď
Dom Mandica sa nachádza v zátoke Lopatica v Národnom parku Kornati, priamo pri mori s krásnym výhľadom na Jadran. V stredisku Murter zaparkujete svoj ...
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 109 € /deň
Kravljacica - ostrov Kornat

Kravljacica - ostrov Kornat ponúka krásne zariadené moderné apartmány

Naším hosťom veľmi záleží na vzhľade ubytovania na súkromí, kde trávia dovolenku, preto sme obohatili našu ponuku o krásne zariadené apartmány v destinácií Kravljacica - ostrov Kornat. U nás nájdete najväčší výber moderných apartmánov, ktoré Kravljacica - ostrov Kornat ponúka, a ktorých očarujúce farby a útulný interiér, zdokonaľuje Vašu dovolenku.

Kravljacica - ostrov Kornat ponúka apartmány za prijateľné ceny

Kravljacica - ostrov Kornat do svojej ponuky ubytovania na súkromí, zaradil aj apartmány, ktoré sú cenovo k dispozícii pre každého. Na našich webových stránkach si môžete rezervovať lacný apartmán, pretože určite máme najširší výber lacných apartmánov, ktoré Kravljacica - ostrov Kornat ponúka. Nezabudnite sledovať naše propagačné akcie, First a Last minute a ušetrite viac ako 25%!

Rodinná dovolenka v apartmáne v Kravljacica - ostrov Kornat

Ak cestujete so svojou rodinou Kravljacica - ostrov Kornat je ideálnou destináciou pre vás. V našej ponuke nájdete najbohatší výber apartmánov v Kravljacica - ostrov Kornat, ktoré sú ideálne pre dovolenku s rodinou. Prezrite a zarezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkach s cieľom zabezpečiť svojej rodine zaslúženú dovolenku.

Vezmite svojho maznáčika na dovolenku v Kravljacica - ostrov Kornat

Teraz môžete bezpečne ísť na dovolenku so svojím domácim maznáčikom, pretože sme mysliac na vás, pripravili výber ubytovania, kde sú vaši domáci miláčikovia vítaní. Jednoduchým použitím filtra apartmánov v oblasti Kravljacica - ostrov Kornat môžete ľahko a rýchlo nájsť ubytovanie, ktoré je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku s vašim domácim maznáčikom.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!