Apartmány Kozino

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Kozino ponúka

Ukáž všetky apartmány Kozino
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Naše odporúčanie apartmánov v destinácií Kozino! Prezrite si náš výber apartmánov destinácií Kozino, sme si istí, že si nájdete apartmán, ktorý vyhovuje vašim potrebám pre Vašu dovolenku v destinácií Kozino


Rezervuj ihneď
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 60 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 4 deň
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 102 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 9 deň
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 93 € /deň

Rezervuj ihneď
Apartmány Sunnyside sa nachádzajú v ubytovacom komplexe v Petrčane v blízkosťou mora a kamienkové - skalnaté pláže. Komplex sa skladá z niekoľkých súk...
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 142 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 3 deň
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 58 € /deň

Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 310 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Kozino

Kozino ponúka krásne zariadené moderné apartmány

Naším hosťom veľmi záleží na vzhľade ubytovania na súkromí, kde trávia dovolenku, preto sme obohatili našu ponuku o krásne zariadené apartmány v destinácií Kozino. U nás nájdete najväčší výber moderných apartmánov, ktoré Kozino ponúka, a ktorých očarujúce farby a útulný interiér, zdokonaľuje Vašu dovolenku.

Kozino ponúka apartmány za prijateľné ceny

Kozino do svojej ponuky ubytovania na súkromí, zaradil aj apartmány, ktoré sú cenovo k dispozícii pre každého. Na našich webových stránkach si môžete rezervovať lacný apartmán, pretože určite máme najširší výber lacných apartmánov, ktoré Kozino ponúka. Nezabudnite sledovať naše propagačné akcie, First a Last minute a ušetrite viac ako 25%!

Rodinná dovolenka v apartmáne v Kozino

Ak cestujete so svojou rodinou Kozino je ideálnou destináciou pre vás. V našej ponuke nájdete najbohatší výber apartmánov v Kozino, ktoré sú ideálne pre dovolenku s rodinou. Prezrite a zarezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkach s cieľom zabezpečiť svojej rodine zaslúženú dovolenku.

Vezmite svojho maznáčika na dovolenku v Kozino

Teraz môžete bezpečne ísť na dovolenku so svojím domácim maznáčikom, pretože sme mysliac na vás, pripravili výber ubytovania, kde sú vaši domáci miláčikovia vítaní. Jednoduchým použitím filtra apartmánov v oblasti Kozino môžete ľahko a rýchlo nájsť ubytovanie, ktoré je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku s vašim domácim maznáčikom.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!