Apartmány Brist

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Brist ponúka

Ukáž všetky apartmány Brist
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Naše odporúčanie apartmánov v destinácií Brist! Prezrite si náš výber apartmánov destinácií Brist, sme si istí, že si nájdete apartmán, ktorý vyhovuje vašim potrebám pre Vašu dovolenku v destinácií Brist


Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 65 € /deň

Rezervuj ihneď
Kapacita:
5 Osoby
Cena od : 118 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 8 deň
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 57 € /deň

Rezervuj ihneď
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 115 € /deň

Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 51 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Brist

Brist ponúka krásne zariadené moderné apartmány

Naším hosťom veľmi záleží na vzhľade ubytovania na súkromí, kde trávia dovolenku, preto sme obohatili našu ponuku o krásne zariadené apartmány v destinácií Brist. U nás nájdete najväčší výber moderných apartmánov, ktoré Brist ponúka, a ktorých očarujúce farby a útulný interiér, zdokonaľuje Vašu dovolenku.

Brist ponúka apartmány za prijateľné ceny

Brist do svojej ponuky ubytovania na súkromí, zaradil aj apartmány, ktoré sú cenovo k dispozícii pre každého. Na našich webových stránkach si môžete rezervovať lacný apartmán, pretože určite máme najširší výber lacných apartmánov, ktoré Brist ponúka. Nezabudnite sledovať naše propagačné akcie, First a Last minute a ušetrite viac ako 25%!

Rodinná dovolenka v apartmáne v Brist

Ak cestujete so svojou rodinou Brist je ideálnou destináciou pre vás. V našej ponuke nájdete najbohatší výber apartmánov v Brist, ktoré sú ideálne pre dovolenku s rodinou. Prezrite a zarezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkach s cieľom zabezpečiť svojej rodine zaslúženú dovolenku.

Vezmite svojho maznáčika na dovolenku v Brist

Teraz môžete bezpečne ísť na dovolenku so svojím domácim maznáčikom, pretože sme mysliac na vás, pripravili výber ubytovania, kde sú vaši domáci miláčikovia vítaní. Jednoduchým použitím filtra apartmánov v oblasti Brist môžete ľahko a rýchlo nájsť ubytovanie, ktoré je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku s vašim domácim maznáčikom.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!