Apartmány Biograd

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Biograd ponúka

NÁJDI UBYTOVANIE
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Biograd, 94+ top apartmánov na prenájom

Hľadáte moderný apartmán alebo ubytovanie v Biograde? Veríme, že Biograd je dobrou voľbou pre vašu dovolenku, pretože máte veľa rôznych atrakcií prakticky predo dvermi vášho apartmánu. Vyberte si z ponuky ubytovania jeden z našich apartmánov z a preskúmajte okolia a všetky zaujímavosti. Vyvinuli sme veľké úsilie, aby sme našli vkusne, s láskou vyzdobené a dobre vybavené moderné apartmány v Biograde, aby bola vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

Cenovo dostupné apartmány v Biograde

Na ubytovanie máte obmedzenú finančnú čiastku - to neznamená, že by vaša dovolenka mala byť nudná alebo nedosiahnuteľná, pretože máme širokú ponuku okúzľujúcich a cenovo dostupných apartmánov v Biograde. Ak hľadáte lacnú dovolenku, pozrite sa na náš výber lacných apartmánov v Biograde a nájdite najlepšiu ponuku. Predstavte si svoju dovolenku bez neustáleho strachu z nadmerného míňania. Áno, je to pravda - v Biograde môžete stráviť lacnú dovolenku.

Apartmány pre rodinnú dovolenku v Biograde

Na prázdniny s rodinou v Biograde nikdy nezabudnete. Vyskúšajte to, čo máte najradšej z ponúkaných dobrodružstva, spoznávajte históriu alebo sa vydajte do nedotknutej prírody v okolí Biograde! Pre deti všetkých vekových kategórií ponúka Biograd celý rad možností zábavy. Od bezstarostného kúpanie na pláži, pobytu v detských zábavných parkoch alebo v prírode, až po vzrušujúce výlety - pre rodinnú dovolenku v Biograde existuje veľa rôznych možností. Užite si letnú dovolenku v jednom z našich ubytovacích zariadení a vytvorte si nezabudnuteľné spomienky na zábavu so svojimi blízkymi. Apartmány, ktoré odporúčame rodinám, vyhovujú všetkým rodinným rozpočtom. Biograd je ideálnym cieľom pre rodinnú dovolenku.

Naše odporúčanie apartmánov v destinácií Biograd! Prezrite si náš výber apartmánov destinácií Biograd, sme si istí, že si nájdete apartmán, ktorý vyhovuje vašim potrebám pre Vašu dovolenku v destinácií Biograd


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 2 deň
Kapacita:
3 Osoby
Cena od : 80 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 1 deň
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 98 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 17 deň
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 176 € /deň

Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 80 € /deň

Kapacita:
2 Osoby
Cena od : 46 € /deň

Safe stay
 50 m
Vzdušná vzdialenosť od mora
 500 m
Vzdušná vzdialenosť od centra miesta
Bezplatný internet Bezplatnà klimatizácia Pet friendly
Rezervuj ihneď
Kapacita:
5 Osoby
Cena od : 88 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 7 deň
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 95 € /deň

Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 176 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 2 deň
Kapacita:
2 Osoby
Cena od : 51 € /deň

Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 82 € /deň

Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 103 € /deň

Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 103 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Apartmány s domácim miláčikom v Biograde

Je ťažké odísť na dovolenku bez vášho domáceho maznáčika - tak prečo si ho nevziať so sebou! Vyberte si jeden z apartmánov pre domácich miláčikov z našej ponuky v Biograde a prineste svoje chlpaté priateľov. Ak sa pozriete na našu ponuku apartmánov, kde sú v Biograde vítaní vašu domáci miláčikovia, sme si istí, že nájdete miesto, ktoré vám bude vyhovovať pre vašu dovolenku. Biograd rád privíta vás aj vášho psa alebo iného maznáčika, s ktorým cestujete.

Apartmány v centre Biogradu

Biograd je turistické mesto, ktoré počas svojho rozvoja bolo vždy spájané s morom. Ak nechcete byť ďaleko od pláže a počas dovolenky používať auto, vyberte si jeden z apartmánov v centre Biogradu. Pobyt v apartmáne v centre mesta má viac výhod. Všetko máte na dosah ruky. Môžete sa ľahko a rýchlo dostať na pláž, do obchodov, reštaurácií, barov, na promenády pri mori, do prístavu, na autobusovej stanici a na mnohé ďalšie miesta, všetko je len pár krokov od apartmánu v centre Biogradu. Prežite dovolenku v starom historickom centre Biogradu.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2022