Okrug Gornji (Ciovo)

Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)Okrug Gornji (Ciovo)

více obrázků

Zavři

     
 • Share

Informace pro turisty Okrug Gornji (Ciovo)

Okrug Gornji je tradiční dalmatská obec a turistické středisko na západní straně ostrova Čiovo, který je mostem propojen s městem Trogir. Místo je bohaté na bujnou středomořskou vegetaci a krásné písečné pláže s mělkou vodou, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. Souostroví malebných ostrovů doplňuje krásu tohoto místa a nespočet malých zátok a pláží nabízí klid a pohodu milovníkům soukromí. Milovníci sportu si mohou vyzkoušet potápění a vychutnat si tak krásu podmořského světa Jaderského moře, dále si mohou zahrát tenis, basketbal, fotbal, vyzkoušet let padákem na místní pláži, nebo navštívit okolní ostrovy malými loďkami. Okrug Gornji je ideální místo pro rodinnou dovolenou, ale i na své si přijdou všichni, kteří touží po zábavě, nedaleko je totiž město Trogir, kde se odehrává řada kulturních akcí. Trogirské přístav je vyhledávaným místem nautických turistů, díky své poloze. Ve městě je množství kutltúrnych památek, proto dostalo pojmenování "město muzeum". Navštivte jeho historické centrum, pevnost Kamrlengo, věž SV. Marka, kapli SV.Jeronima, palác Ćipiko, renesanční kostel sv. Ivana Křtitele a množství jiných přínosu.

Věděli jste, že ...? Okrug Gornji je situován na ostrově Čiovo, který je pohyblivým mostem spojen s městem Trogir. Město bylo osídleno ještě v prehistorických dobách, staří Římané ostrov nazývali Boa. Nedaleko Okrug Gornji se nachází známé velké turistická střediska. Nalazi se u blizini većih i važnijih turističkih središta Jadranu (Split, Trogir, Šibenik)

Nenechte si ujít

Split je druhé největší město v Chorvatsku a jedno z nejnavštěvovanějších míst na jadranském pobřeží. Nádherné historické město, které je známé svým pomlít životním rytmem, na který zvyknout si je velmi snadné, má bouřlivou minulost. Navštivte Diokleciánův palác - srdce Splitu, zlatá brána, sochu Grgura Ninského, katedrálu sv. Duje, kostel sv. Frane, katedrálu sv. Petra, Peristil, městské sklepy a množství dalších zajímavostí.

Šibenik je nejstarší město na pobřeží Jaderského moře, které leží na ústí řeky Krky. Toto město má bohatou minulost o čemž svědčí množství atrakcí. Nenechte si ujít pevnosti sv. Michovila, Sv.Nikolu, sv. Ivana, pevnost Šubičevac, katedrálu sv. Jakova, kostel SV. Frane, kostel SV. Dominika, ale i 4 studny. Pokud chcete město poznat o něco lépe, pak vám doporučujeme navštívit místní muzea a galerie.

Zábava

Rybářská Fešta (Okrug Gornji) - koná se několikrát během letních měsíců. Za taktů výborné hudby a při sklence dobrého vína je o zábavu postaráno. Neodmyslitelnou součástí jsou rybí speciality, olivový olej a domácí chléb.

Trogirské kulturní léto - Různé zábavné akce během celého léta: hudební večery (koncerty klasické hudby a nástupy estrádních umělců domácích ale i světových), divadelní a folklórní představení v autentickém prostředí historického centra.

Otevírání «Trogirské léta» - jedno z největších kulturních akcí Trogirské kulturního léta, slavnostní otevření této akce.

Trogirská rybářská noc-rybářská Fešta která je součástí Trogirské kulturního léta.

Mezinárodní festival tenorů-dny opery v Trogiru, soutěž tenorů

Dny vinobraní-tradice tisku hroznů (podobně jako u nás zelí) a soutěž o nejkrásnější nohy.

Viz více  Zavři 

Atrakce a aktivity

Místa v okolí (Okrug Gornji (Ciovo))
Viz více  Zavři 

Komentáře hostů Okrug Gornji (Ciovo)

Skvělé
4.3
Celková známka hostí
Atmosféra
4.4
Jistota
4.5
Pláže
4.2
Turistická nabídka
4.2
Přátelští místní obyvatelé
4.4

 • Nedostačující 2
  Kateřina
  Skupina přátel Czech Republic
  14.08.2017
  Hodnocení pobytu
  Pozitivum:Prostorné terasy se slušným nábytkem,krásný výhled na moře,klid Negativum:Zastaralý nábytek a vybavení apartmánů,nedostatečně fungující lednice,protékající sprchové kouty. Vhodné pro nenáročné zákazníky.
 • Výborný 4.6
  Rastislav
  Pár Czech Republic
  04.07.2017
  Krásne
  Výborné ako vždy na Okrugu
 • Výborný 4.8
  Pavlína
  Rodina Czech Republic
  01.07.2015
  Báječná dovolená
  Velmi se nám zde líbilo, přátelští lidé, nádherné pláže i oblázkové i betonové desky, každý si vybere. Byli jsme s malou dcerkou a byla to paráda. Kousek do Trogiru kam jezdí i lodní taxi, historické centrum, trhy, restaurace...
  Velká doprava především dopolende, kolony do Trogiru na most.
3/150
Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě

Vyber riviéru

VYHLEDEJ UBYTOVÁNÍ
Kde?
Příjezd
Odjezd
Dospělí 18+
Děti 0-17

Okrug Gornji (Ciovo) doporučení ubytování

* ceny za červen 2021 při maximální kapacitě a minimálním pobytu 7 dní

Apartmá - Okrug Gornji (Ciovo) Apartmány Sanja Od 1889 kč
 • Okrug Gornji (Ciovo),
 • Osoby: 3-5
 • Hodnotenie hostí: 4,9
Dům - Okrug Gornji (Ciovo) Dům Blanka Od 2983 kč
 • Okrug Gornji (Ciovo),
 • Osoby: 5-6
 • Hodnotenie hostí: 4,8
Apartmá - Okrug Gornji (Ciovo) Apartmány Karlo Od 2486 kč
 • Okrug Gornji (Ciovo),
 • Osoby: 2-6
 • Hodnotenie hostí: 5,0
Apartmá - Okrug Gornji (Ciovo) Apartmány Maja Od 1996 kč
 • Okrug Gornji (Ciovo),
 • Osoby: 2-5
 • Hodnotenie hostí: 4,3

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020