Novi Vinodolski (Crikvenica)

Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)Novi Vinodolski (Crikvenica)

více obrázků

Zavři

     
  • Share

Informace pro turisty Novi Vinodolski (Crikvenica)

Novi Vinodolski je atraktivní turistické město v regionu Kvarner, které se nachází podél členitého pobřeží kanálu Sub-Velebit. Prehistorické nálezy v jeskyni Peci svědčí o životě lidí již v paleolitu. V roce 1878 se Novi Vinodolski stal jednou z prvních turistických destinacích. Toto město a jeho okolí vlastní mnoho cenných kulturních památek a přírodních krás.

Navštivte kulturní památky ve městě Novi Vinodolski svědčící o bouřlivé minulosti tohoto města: hrad Frankopan s hranolovou věží, římská pevnost Lopsica, kostel Panny Marie a zbytky kláštera Pauline, San Marino - malý ostrov, na kterém se nachází gotický kostel sv. Marin, kostel Nejsvětější Trojice (postavený na konci 15. století), katedrála Sv. Filip a Jakov a mnoho dalších. Pokud si chcete vychutnat krásu tohoto kraje z "ptačí perspektivy", udělejte si výstup na jeden z vrcholů "Gradina", "Sviba" nebo "Kuk". Sportovní a rekreační nadšenci se mohou těšit na fotbal, basketbal, bowling, turistiku, tenis, cyklistiku, parašutismus a mnoho vodních sportů jako je plavání, jachting, potápění, surfing, podmořský rybolov a další. Během letních měsíců se zde konají různé slavnosti. Můžete se bavit až do časných ranních hodin na jedné z nejznámějších slavností, kterou je Rybářská noc nabízející živou hudbu, dobré jídlo a domácí víno. Díky různým koncertům a nočním klubům se můžete bavit až do rána. Ti, kteří chtějí relaxovat ve více uvolněné atmosféře, si mohou odpočinout v jedné z menších kaváren  nebo se projít pod hvězdnou oblohou. Pokud budete chtít ochutnat místní speciality, navštivte některé z místních restaurací a taveren: "Zlatna Ruza", "Oleandar", "Maestral", "Kore", "Lucija" a "Mate".

Viz více  Zavři 

Komentáře hostů Novi Vinodolski (Crikvenica)

Skvělé
4.5
Celková známka hostí
Atmosféra
4.7
Jistota
4.7
Pláže
4.4
Turistická nabídka
4.3
Přátelští místní obyvatelé
4.5

  • Skvělé 4.2
    Marie
    Pár Czech Republic
    18.09.2018
    Doporučení
    Novi Vinodolski je krásné městečko, plno dobrých restaurací, přijatelné ceny, moře čisté.
  • Skvělé 4

    Rodina
    10.08.2012
    Novi Vinodolski 2012
    Boli sme velmi spokojni s ubytovanim, cistotou, a ze vsetko zodpovedalo fotografiam,ktore ste nam poslali pred dovolenkou. Nemam absolutne co vytknut, taktiez nam bol poskytnuty aj gril,co sme boli velmi radi,majitelia boli velmi mili a ochotni.
    Jedina nevyhoda bola cesta na plaz, dole kopcom to slo, a naspet to bolo dost narocne stupanie, ale zas sme mali aspon nejaky pohyb :-)
2/45
Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě

Vyber riviéru

VYHLEDEJ UBYTOVÁNÍ
Příjezd
Odjezd
Dospělí 18+
Děti 0-17

Novi Vinodolski (Crikvenica) doporučení ubytování

* ceny za červen 2020 při maximální kapacitě a minimálním pobytu 7 dní

  • Novi Vinodolski (Crikvenica),
  • Osoby: 4-5
  • Hodnotenie hostí: 5,0
Dům - Novi Vinodolski (Crikvenica) Dům Andrijana Od 2701 kč
  • Novi Vinodolski (Crikvenica),
  • Osoby: 6-8
  • Hodnotenie hostí: 4,4
  • Posledná rezervácia pred 13 deň
Apartmá - Novi Vinodolski (Crikvenica) Apartmány Zorka Od 1774 kč
  • Novi Vinodolski (Crikvenica),
  • Osoby: 6-8
  • Hodnotenie hostí: 4,4
  • Novi Vinodolski (Crikvenica),
  • Osoby: 2-3
  • Hodnotenie hostí: 4,1
  • Posledná rezervácia pred 6 deň

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!
Děkujeme! Nesprávná e-mailová adresa!