Apartmány a domy s bazénom Vodice

Vyberte si nejlepší apartmány a domy s bazénem které Vodice nabízí

Ukáž všechny apartmány a domy s bazénem Vodice
Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě
Viz více  Zavři 

Hledáte apartmán nebo dům s bazénem v destinací Vodice? Pak jste na správném místě, protože jsme pro Vás připravili mimořádnou nabídku apartmánů a domů s bazénem v této oblasti Vodice. Tak jednoduše k dovolené s bazénem v destinací Vodice!

Prohlédněte si poslední rezervované objekty!

Vodice

Luxusní dovolená v apartmánu nebo domě s bazénem ve městě Vodice

Pro naše hosty máme připravenou nabídku luxusních apartmánů a domů s bazénem ve Vodicích, které jsou zařízeny v moderním stylu až do posledního detailu. Dopřejte si luxus a jedinečnou dovolenou v oblasti, která má co nabídnout. Nezapomeňte si prohlédnout naši nabídku a vyhledat si luxusní apartmán nebo dům s bazénem ideální pro vás a vaši rodinu.

Atrakce a aktivity

Navštivte rozhlednu na vrcholu kopce Okita, kde si můžete prohlédnout kostel Panny Marie Karmelské ale i úchvatný panoramatický výhled na Vodice a ostrovy, a Šibenik v dálce. Odpočinout si můžete v apartmánu nebo v domě u bazénu, nebo si najít místo na jedné z pláží ve Vodicích. Plava plaža a Hangar, jsou pláže ideální pro děti, kvůli mnohým atraktivním zařízením, jako trampolíny, nafukovací hrad, kolotoč, ... Úkryt před sluncem je možné najít v borovém lese u pláže nebo v jedné z kaváren.

Podívejte se na naši nabídku apartmánů a domů s bazénem ve Vodicích

Pokud máte rádi aktivní dovolenou, na plážích si můžete pronajmout vodní skútr, šlapadla, kola, zahrát plážový volejbal, tenis, paragliding, plachtění, atd. Pláže jsou v podvečer místem stretávok mládeže, kvůli plážové párty, kterou organizují Hookah bary na obou plážích. Můžete se zabavit i v barech a klubech ve městě, nebo v nedalekém oblíbeném klubu Hacienda. Hacienda se nachází 2 km od města a je hostitelem známých DJů. Během pobytu v apartmánu nebo v domě s bazénem v letních měsících, nenechte si ujít největší událost v Vodicích - Vodice party. (Oslava města Vodice) Můžete se těšit na koncerty a ohňostroje a bavit až do časných ranních hodin.

Ve Vodicích najdete spoustu zábavy a zařízení pro aktivní odpočinek

Nicméně, pokud hledáte klidnou dovolenou při pobytu v jednom z apartmánů nebo domů s bazénem, ​​udělejte si čas a navštivte některý z blízkých ostrovů. Ostrůvek Prvić se nachází nejblíže, a na ostrově není rozvinutá automobilová doprava. Při procházce úzkými uličkami můžete vidět kamenné domy a cítit skutečnou atmosféru dalmatského města. Vyhledejte odlehlé zátoky a relaxujte ve stínu borovic na pláži. Navštivte i okolní ostrovy v této oblasti a Národní park Kornati. Užijte si přírodu a křišťálově čisté mote. V blízkosti města se nachází i další národní park, kde si můžete vychutnat přírodu a pozorovat vodopády řeky Krky během chůze po turistických stezkách.

Během svého pobytu v apartmánu nebo v domě s bazénem ve Vodicích, určitě vyzkoušejte některou dalmatskou specialitu

Po pršutu a sýru, ochutnejte pokrmy z grilu, maso nebo pečené ryby, jídla ze svěžích čerstvých ryb a mořských plodů a různé dezerty, jako jsou fritule nebo kroštule. Během jídle si nenechte ujít ochutnat i místní víno.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!
Děkujeme! Nesprávná e-mailová adresa!