Apartamenty i domy z basenem Vodice

Wybierz najlepsze apartamenty i domy z basenem, z które oferuje Vodice

Pokaż wszystkie apartamenty i domy z basenem Vodice
Zobacz na mapie Zobacz na mapie
Więcej  Zamknij 

Szukacie apartament czy dom z basenem w destynacji Vodice? Jesteście we właściwym miejscu, ponieważ przygotowaliśmy dla Was idealne oferty apartamentów i domów z basenem w destynacji Vodice. Tak łatwo do wakacji z basenem w destynacji Vodice!

Tu możecie zobaczyć ostatnio zarezerwowane kwatery!

Vodice

Luksusowe wakacje w apartamencie lub w domu z basenem w Vodicach

Dla naszych gości przygotowaliśmy wybór luksusowych apartamentów i domów z basenami w Vodicach, które są nowocześnie urządzone do najdrobniejszego szczegółu. Radujcie się luksusem i niepowtarzalnym wypoczynkiem w destynacji, która ma wiele do zaoferowania. Koniecznie sprawdźcie nasze oferty i odnajdźcie luksusowy apartament lub dom z idealnym basenem dla siebie i swojej rodziny.

Rozrywka

Wybierzcie się i na widokowy szczyt na wzgórzu Okit, gdzie możecie zboczyć kościół Matki Bożej z Karmela , ale także i zapierającymi dech w piersiach widok na Vodice, wyspy wokół oraz z daleka Szybenik. Możecie się zrelaksować w apartamencie lub domu z basenem, czy to na jednej z piaszczysto żwirkowych plaży w Vodicach. Plava plaża lub plaża Hangar są idealne dla dzieci ze względu na liczne atrakcje, takie jak trampolin, nadmuchiwany zamek, karuzela itp. Schronieniem od mocnego słońca może być gesty las sosnowy pry plaży lub jedna kafejka.

Zobaczcie nasze oferty apartamentów i domów z basenami w Vodicach

Jeśli lubicie aktywnie spędzać swój wypoczynek, na plażach możliwe jest wynajęcie skutera wodnego, rowerka wodnego, rower, grać w siatkówkę, tenis, paralotniarstwo, żeglować itp. Wieczorem plaża staje się ulubionym miejscem spotykania się młodych ludzi. Możecie się tu zabawić się w jednym z barów Hookah, w których często organizowane są imprezy after beach w barach i klubach w mieście. Z miasta można szybko dotrzeć do popularnego klubu Hacienda. Jest to letni nocny klub, 2km od Vodic, który gościł światowej sławy DJ-ów. Jeśli będziecie spędzać swoje wakacje w apartamencie lub domie z basenem w letnich miesiącach nie przepuście największe wydarzenie w Vodicach – miastową fiestę. Zabawcie się na koncertach i przy fajerwerkach do białego rana.

W Vodicach możecie odnaleźć bogate zabawowe oferty i za aktywny wypoczynek

Jednakże, jeśli poszukujecie wypoczynek w ciszy w czasie pobytu w apartamencie czy domie z basenem, zarezerwujcie trochę czasu na zwiedzenie pobliskich wysepek. Wysepka Prvić je najbliższa Vodicom i tu nie ma ruchu samochodowego. Spacerując wąskimi uliczkami można zobaczyć kamienne domy i poczuć prawdziwą atmosferę dalmatyńskiego miasteczka. Odnajdźcie samotne zatoki i odpocznijcie w cieniu sosen na plaży. Odwiedźcie wyspy w okolicy i Park Narodowy Kornati. Cieszcie się przyrodą i krystalicznie czystym morzem. W pobliżu miasta znajduje się kolejny park narodowy, gdzie spacerując można podziwiać wodospady krajoznawcze utworzone przez rzekę Krka.

W czasie swojego pobytu w apartamencie lub w domu z basenem w Vodicach obowiązkowo zasmakujcie dalmatyńskich specjalności

Po wędzonej szynce i serze, spróbujcie dania z grilla, mięso z pieca czy świeżą rybę i owoce morza. Zasmakujcie także różne słodkości, takie jak, tzw. fritule i kroštule.  Przy dalmatyńskiej kolacji koniecznie skosztujcie lokalnego wina.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!
Dziękujemy! Błędny adres e-mailowy