Ubytování u moře Zizanj - ostrov Zizanj

Ubytovanie na pobreží Zizanj - ostrov Zizanj

Ubytovanie pri mori Zizanj - ostrov Zizanj- ubytovanie na pobreží

Zizanj - ostrov Zizanj je Váš výber? Želáte si prežiť dovolenku v ubytovaní ihneď pri mori? Vyberte si niektoré ubytovanie na pobreží z našej ponuky. Relaxuje Vás zvuk mora a vĺn? Nájdite si ubytovanie pri mori, ktoré Vám skrášli dovolenku...

Rezervujte si svoje ubytovanie pri čo najskôr, a zabezpečte si dovolenku snov. Vyberte si svoje ubytovanie pri mori Zizanj - ostrov Zizanj s Adriagate Loyalty program, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si ubytovanie bez ďalších nákladov, s ručením na vrátenie peňazí, a úhradu až po príchode.

Na tejto stránke si prezrite top ponuku ubytovania pri mori v destinácií Zizanj - ostrov Zizanj


Rezervuj ihneď
Jendorázové prihlásenie (1,5 €) sa platí pri príchode hosťa. The holiday house is placed directly on the sea on the Island of Zizanj, and it is availa...
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 128 € /deň

Rezervuj ihneď
The holiday house is placed directly on the beach on the Island of Zizanj, very close to the island of Pasman. The island of Pasman is on only about 1...
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 171 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Zizanj - ostrov Zizanj ponúka ubytovanie pre vašu skvelú dovolenku v Chorvátsku!

Vyhľadajte si apartmány v blízkosti pláže, ktoré ponúka Zizanj - ostrov Zizanj

V našej ponuke nájdete apartmány, ktoré sa nachádzajú len pár minút od pláže v oblasti Zizanj - ostrov Zizanj ako by ste si mohli vychutnať more a borovicový les. Rezervujte si apartmán v blízkosti niektorej z pláží, v Zizanj - ostrov Zizanj počas dňa si vychutnajte kúpanie a slnenie, a večery strávte na terase pozorovaním dokonalého západu slnka.

Zizanj - ostrov Zizanj ponúka cenovo dostupné ubytovanie pri mori

Pre vašu perfektnú dovolenku sme sa posnažili zhromaždiť ponuku lacných apartmánov a domov pri mori, ktoré ponúka Zizanj - ostrov Zizanj, aby ste si mohli oddýchnuť pri úchvatnom výhľade, a dýchať čerstvý morský vzduch. Rezerváciou ubytovania pri mori, s nami môžete ušetriť viac ako 25%.

Vyberte si luxusné ubytovanie pri mori, ktoré ponúka Zizanj - ostrov Zizanj

Z našej širokej ponuky, ktorú ponúka Zizanj - ostrov Zizanj si vyberte moderné ubytovanie pri mori, a relaxujte pri zvuku mora a vĺn. Pri odpočinku v luxusnom apartmáne a dome pri mori v Zizanj - ostrov Zizanj, nájdite si aj svoje miesto na jednej z pláží v okolí, a občerstvenie vyhľadajte v priezračnom mori.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020