Ubytování u moře Zastrazisce - ostrov Hvar

Ubytovanie na pobreží Zastrazisce - ostrov Hvar

Ubytovanie pri mori Zastrazisce - ostrov Hvar- ubytovanie na pobreží

Zastrazisce - ostrov Hvar je Váš výber? Želáte si prežiť dovolenku v ubytovaní ihneď pri mori? Vyberte si niektoré ubytovanie na pobreží z našej ponuky. Relaxuje Vás zvuk mora a vĺn? Nájdite si ubytovanie pri mori, ktoré Vám skrášli dovolenku...

Rezervujte si svoje ubytovanie pri čo najskôr, a zabezpečte si dovolenku snov. Vyberte si svoje ubytovanie pri mori Zastrazisce - ostrov Hvar s Adriagate Loyalty program, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si ubytovanie bez ďalších nákladov, s ručením na vrátenie peňazí, a úhradu až po príchode.

Na tejto stránke si prezrite top ponuku ubytovania pri mori v destinácií Zastrazisce - ostrov Hvar


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 3 hodina
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 115 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 1 deň
Kapacita:
7 Osoby
Cena od : 158 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 2 hodina
Kapacita:
2 Osoby
Cena od : 47 € /deň

Kapacita:
7 Osoby
Cena od : 608 € /deň

Rezervuj ihneď
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 128 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 5 deň
V krásnej zátoke Srhov Dolac (Gdinj) na ostrove Hvar, na samej pláži sa nachádza dom Stipe, v blízkosti ktorého je len pár domov. K dome vedie 3,5 km ...
Kapacita:
5 Osoby
Cena od : 128 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Zastrazisce - ostrov Hvar ponúka ubytovanie pre vašu skvelú dovolenku v Chorvátsku!

Vyhľadajte si apartmány v blízkosti pláže, ktoré ponúka Zastrazisce - ostrov Hvar

V našej ponuke nájdete apartmány, ktoré sa nachádzajú len pár minút od pláže v oblasti Zastrazisce - ostrov Hvar ako by ste si mohli vychutnať more a borovicový les. Rezervujte si apartmán v blízkosti niektorej z pláží, v Zastrazisce - ostrov Hvar počas dňa si vychutnajte kúpanie a slnenie, a večery strávte na terase pozorovaním dokonalého západu slnka.

Zastrazisce - ostrov Hvar ponúka cenovo dostupné ubytovanie pri mori

Pre vašu perfektnú dovolenku sme sa posnažili zhromaždiť ponuku lacných apartmánov a domov pri mori, ktoré ponúka Zastrazisce - ostrov Hvar, aby ste si mohli oddýchnuť pri úchvatnom výhľade, a dýchať čerstvý morský vzduch. Rezerváciou ubytovania pri mori, s nami môžete ušetriť viac ako 25%.

Vyberte si luxusné ubytovanie pri mori, ktoré ponúka Zastrazisce - ostrov Hvar

Z našej širokej ponuky, ktorú ponúka Zastrazisce - ostrov Hvar si vyberte moderné ubytovanie pri mori, a relaxujte pri zvuku mora a vĺn. Pri odpočinku v luxusnom apartmáne a dome pri mori v Zastrazisce - ostrov Hvar, nájdite si aj svoje miesto na jednej z pláží v okolí, a občerstvenie vyhľadajte v priezračnom mori.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020