Ubytování u moře Veli Losinj - ostrov Losinj

Ubytovanie na pobreží Veli Losinj - ostrov Losinj

Ubytovanie pri mori Veli Losinj - ostrov Losinj- ubytovanie na pobreží

Veli Losinj - ostrov Losinj je Váš výber? Želáte si prežiť dovolenku v ubytovaní ihneď pri mori? Vyberte si niektoré ubytovanie na pobreží z našej ponuky. Relaxuje Vás zvuk mora a vĺn? Nájdite si ubytovanie pri mori, ktoré Vám skrášli dovolenku...

Rezervujte si svoje ubytovanie pri čo najskôr, a zabezpečte si dovolenku snov. Vyberte si svoje ubytovanie pri mori Veli Losinj - ostrov Losinj s Adriagate Loyalty program, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si ubytovanie bez ďalších nákladov, s ručením na vrátenie peňazí, a úhradu až po príchode.

Na tejto stránke si prezrite top ponuku ubytovania pri mori v destinácií Veli Losinj - ostrov Losinj


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 20 hodina
Kapacita:
2 Osoby
Cena od : 89 € /deň

Rezervuj ihneď
Kapacita:
2 Osoby
Cena od : 135 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Veli Losinj - ostrov Losinj ponúka ubytovanie pre vašu skvelú dovolenku v Chorvátsku!

Vyhľadajte si apartmány v blízkosti pláže, ktoré ponúka Veli Losinj - ostrov Losinj

V našej ponuke nájdete apartmány, ktoré sa nachádzajú len pár minút od pláže v oblasti Veli Losinj - ostrov Losinj ako by ste si mohli vychutnať more a borovicový les. Rezervujte si apartmán v blízkosti niektorej z pláží, v Veli Losinj - ostrov Losinj počas dňa si vychutnajte kúpanie a slnenie, a večery strávte na terase pozorovaním dokonalého západu slnka.

Veli Losinj - ostrov Losinj ponúka cenovo dostupné ubytovanie pri mori

Pre vašu perfektnú dovolenku sme sa posnažili zhromaždiť ponuku lacných apartmánov a domov pri mori, ktoré ponúka Veli Losinj - ostrov Losinj, aby ste si mohli oddýchnuť pri úchvatnom výhľade, a dýchať čerstvý morský vzduch. Rezerváciou ubytovania pri mori, s nami môžete ušetriť viac ako 25%.

Vyberte si luxusné ubytovanie pri mori, ktoré ponúka Veli Losinj - ostrov Losinj

Z našej širokej ponuky, ktorú ponúka Veli Losinj - ostrov Losinj si vyberte moderné ubytovanie pri mori, a relaxujte pri zvuku mora a vĺn. Pri odpočinku v luxusnom apartmáne a dome pri mori v Veli Losinj - ostrov Losinj, nájdite si aj svoje miesto na jednej z pláží v okolí, a občerstvenie vyhľadajte v priezračnom mori.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020