Ubytování u moře Supetarska Draga - ostrov Rab

Ubytovanie na pobreží Supetarska Draga - ostrov Rab

Ubytovanie pri mori Supetarska Draga - ostrov Rab- ubytovanie na pobreží

Supetarska Draga - ostrov Rab je Váš výber? Želáte si prežiť dovolenku v ubytovaní ihneď pri mori? Vyberte si niektoré ubytovanie na pobreží z našej ponuky. Relaxuje Vás zvuk mora a vĺn? Nájdite si ubytovanie pri mori, ktoré Vám skrášli dovolenku...

Rezervujte si svoje ubytovanie pri čo najskôr, a zabezpečte si dovolenku snov. Vyberte si svoje ubytovanie pri mori Supetarska Draga - ostrov Rab s Adriagate Loyalty program, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si ubytovanie bez ďalších nákladov, s ručením na vrátenie peňazí, a úhradu až po príchode.

Na tejto stránke si prezrite top ponuku ubytovania pri mori v destinácií Supetarska Draga - ostrov Rab


Rezervuj ihneď
Kapacita:
3 Osoby
Cena od : 67 € /deň

Kapacita:
5 Osoby
Cena od : 89 € /deň

Kapacita:
5 Osoby
Cena od : 72 € /deň

Kapacita:
5 Osoby
Cena od : 72 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty! Supetarska Draga - ostrov Rab ponúka ubytovanie pre vašu skvelú dovolenku v Chorvátsku!

Vyhľadajte si apartmány v blízkosti pláže, ktoré ponúka Supetarska Draga - ostrov Rab

V našej ponuke nájdete apartmány, ktoré sa nachádzajú len pár minút od pláže v oblasti Supetarska Draga - ostrov Rab ako by ste si mohli vychutnať more a borovicový les. Rezervujte si apartmán v blízkosti niektorej z pláží, v Supetarska Draga - ostrov Rab počas dňa si vychutnajte kúpanie a slnenie, a večery strávte na terase pozorovaním dokonalého západu slnka.

Supetarska Draga - ostrov Rab ponúka cenovo dostupné ubytovanie pri mori

Pre vašu perfektnú dovolenku sme sa posnažili zhromaždiť ponuku lacných apartmánov a domov pri mori, ktoré ponúka Supetarska Draga - ostrov Rab, aby ste si mohli oddýchnuť pri úchvatnom výhľade, a dýchať čerstvý morský vzduch. Rezerváciou ubytovania pri mori, s nami môžete ušetriť viac ako 25%.

Vyberte si luxusné ubytovanie pri mori, ktoré ponúka Supetarska Draga - ostrov Rab

Z našej širokej ponuky, ktorú ponúka Supetarska Draga - ostrov Rab si vyberte moderné ubytovanie pri mori, a relaxujte pri zvuku mora a vĺn. Pri odpočinku v luxusnom apartmáne a dome pri mori v Supetarska Draga - ostrov Rab, nájdite si aj svoje miesto na jednej z pláží v okolí, a občerstvenie vyhľadajte v priezračnom mori.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020