Kamenné domy Dramalj (Crikvenica)

Dramalj (Crikvenica) ponúka kamenné domy ako známe pôvodné ubytovanie

Kamenné domy Dramalj (Crikvenica) - autentické kamenné domy

Dramalj (Crikvenica) má v ponuke kamenné domy ako známe autentické ubytovanie. Bývanie v kamennom dome zvláštnym je zážitkom, hlavne vtedy ak je kameň v pôvodnej výstavbe akú používali naši predkovia. Krása kamenných domov doplňuje čaro histórie ktorá spolu s top službami spája pravú turistickú kombináciu ktorá splní očakávania aj najnáročnejším.

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo nájdite najkrajšie kamenné domy ktoré Dramalj (Crikvenica) ponúka. Prezrite si podrobný opis kamenných domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj kamenný dom Dramalj (Crikvenica) s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si kamenný dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou až po príchode.

Vybrali sme niektoré z najlepších kamenných domov v oblasti Dramalj (Crikvenica), aby sme Vám uľahčili výber


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 4 deň
Kapacita:
12 Osoby
Cena od : 398 € /deň

Kamenné domy v centre mesta Dramalj (Crikvenica)

Zažite čaro Stredomoria výberom kamenného domu v centre Dramalj (Crikvenica). Prechádzajte sa úzkymi uličkami a pocíťte dúšok minulosti. Na našich stránkach nájdete rozmanitý výber kamenných domov v centre Dramalj (Crikvenica) a rezervujte si ideálny kamenný dom pre dovolenku s rodinou a priateľmi.

Kamenné domy s krásnym výhľadom v Dramalj (Crikvenica)

Vyberte si kamenný dom v Dramalj (Crikvenica), na ktorého terase si môžete vychutnať krásny výhľad a perfektné západy slnka. Ponúkame široký výber kamenných domov v Dramalj (Crikvenica), aby ste si mohli vychutnať svoju dovolenku so svojimi blízkymi.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020