Drasnice

DrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceVideo presentationDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasniceDrasnice

ďalšie fotky

Zatvor

     
 • Share

Informácie pre turistov Drasnice

Drašnice, malé prímorské mestečko situované 10- tku km južne od Makarskej, smerom na Dubrovnik.
Časť popri mori je pod borovicovým porastom, pozdlž pobrežia sa nachadzajú menšie kamienkové pláže, odporúčame pre pokojnú dovolenku .

Ukáž viac  Zatvor 

Atrakcie a aktivity

Miesta v okolí (Drasnice)
Ukáž viac  Zatvor 

Komentáre hostí Drasnice

Vynikajúce
4
Celková známka hostí
Atmosféra
4.2
Istota
4.2
Pláže
4.2
Turistická ponuka
3.5
Priateľskí miestni obyvatelia
3.9

 • Dobrý 2.6
  Vavrinec
  Rodina Slovakia (Slovak Republic)
  5.9.2016
  celkom dobré, ALE...
  Na dovolenke sa nám celkom páčilo, keďže sa Drašnice radia medzi malé dedinky s nie veľkým náporom turistov. Najväčšou výhodou je bezprostredná blízkosť mora. Na druhej strane, večerný život je dosť úbohý, pretože sa tam nachádzajú asi 3 reštaurácie a žiadna prechádzková promenáda. V miestnych lokáloch sú ceny dosť vysoko nahodené v porovnaní s rušnejšími letoviskami, akými sú napr. Makarska. Ubytovanie je priamo na pláži a veľmi blízko mora (v prípade búrky by som pociťovala aj strach). Je zrejmé, že domáci plánujú z prenájmu vyžiť po celý zbytok kalendárneho roka, pretože na ubytovaní nie sú dotiahnuté detaily (lampa, ktorú nie je možné zapnúť, nakoľko nie je blízko elektrická zásuvka). Čo sa týka vybavenia kuchynského kútu, chýbajú základné veci - väčší počet príborov, naberačky apod. Najväčšou nevýhodou daného ubytovania je nemožnosť mať otvorené dvere na terasu (okná neexistujú), pretože sa po okolí potuluje veľa mačiek, ktoré zavýjajú často až do neskorej noci. Terasa je neupravená a je vidieť, že domáci do ubytovania neinvestujú.
 • Veľmi dobrý 3.4
  Anna
  Pár Slovakia (Slovak Republic)
  12.9.2014
  dovolenka sa nam velmi pacila ciste more a pekne plaze
 • Vynikajúce 4.2

  Rodina
  16.9.2013
  Kludne miesto, plazmové a velkymi skalami - Výborné pre deti Ako preliezka pre lov krabove, krevetiek, skoky robiť Vody. . .
  Epidemia v. Pods brusnej virózu. OPIS: (. 1, 5 r) (. 4 r) Prislan to sme v Drašnice sobotu NEZAVISLÉ 3 Rodiny (jedna Rodina bola Ceska, Druhá Maďarská), syn nas, Maďarská Diéta (. 2, 5 r), Český chlapci - všetci tie brloh na cca 5 ochorela (hnacka, vracanie). Takže moja 7 ochorela deň moi Manzel. Taktiez znamej, kt. tom bola nami toto oznámenie v pred (v Mien bytov) ochorela na deti brúsnom virózy všetky 3 (5, 10, 12 r.). Po diskusiách a turistické dalsimi sa dozvedeli sme sa, ZE JE na požiadal súd pravidlo, ze sa NAL nakazíte. Ak chcete miesto JE SILNIK nakazení, netušíte, KDE JE nakazí Zdroj, pivo o TomTom pretrvavajucom Probleme domáce Dobre chránené samozrejme Neupozorňuj Ale na na, vsak podľa Stratil kšefty, ktory Preds dolezitejsi AKO JE Deti Zdravie nejakych cudzich na rodicov ICH. Fakt, ze JE miesto nakazení ignorujem, ututlavaju na neriesim. Preto bielizeň 3 hviezdicky pre ich domacich plazmy. Potuluje sa tam tiez vela medveď, Rano sme zbierali ich po Výkaly Plaza, ložila Terase nam po, po j v noci stoloch stoličkách. . . mozno hľa rozhodujuca Maju neteri Macky robiť činenie s tou epidémiách. . . . Ak si chcete Uzi dovolenku v Prečo, v. Kludi sa bez problemov robiť Drašnice nechodte, Brúsne virózy setted na neumožní. Destináciám neodporucam!
3/30
Zobraziť na mape Zobraziť na mape

Vyber riviéru

NÁJDI UBYTOVANIE
Kde?
Príchod
Odchod
Dospelý 18+
Detí 0-17

Drasnice odporúčanie ubytovania

* ceny od august 2020 pri maximálnej kapacite a minimálny pobyt 7 dní

Apartmán - Drasnice Apartmány Jure Od 128 €
 • Drasnice,
 • Osoby: 2-3
 • Hodnotenie hostí: 4,6
 • Posledná rezervácia pred 5 deň
Apartmán - Drasnice Apartmán Vesna Od 142 €
 • Drasnice,
 • Osoby: 1-8
 • Drasnice,
 • Osoby: 3-5
 • Posledná rezervácia pred 7 deň
 • Drasnice,
 • Osoby: 4
 • Posledná rezervácia pred 10 deň

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020