Apartmány a domy s bazénom Vir - ostrov Vir

Vyberte si najlepšie apartmány a domy s bazénom ktoré Vir - ostrov Vir ponúka

Vir - ostrov Vir, 46+ top apartmánov a domov s bazénom na prenájom

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo nájdite najlepšie apartmány a domy s bazénom ktoré Vir - ostrov Vir ponúka. Prezrite si podrobný opis apartmánov a domov s bazénom, fotografie, videá a ocenenia hostí.

Vyberte si svoj apartmán alebo dom s bazénom Vir - ostrov Vir s Adriagate Loyality programom a získajte právo na darčekový poukaz hodnote do 150€. Rezervujte apartmány alebo domy s bazénom bez dodatočných nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhrady po príchode.

Hľadáte apartmán alebo dom s bazénom v destinácií Vir - ostrov Vir? Potom ste na správnom mieste, pretože sme pre Vás pripravili mimoriadnu ponuku apartmánov a domov s bazénom v tejto oblasti Vir - ostrov Vir. Tak jednoducho k dovolenke s bazénom v destinácií Vir - ostrov Vir!


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 3 deň
Kapacita:
10 Osoby
Cena od : 373 € /deň

Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 126 € /deň

Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 560 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 8 deň
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 200 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Vir - ostrov Vir ponúka široký výber bytov a domov s bazénom

Aby ste si mohli užiť svoju dovolenku, pripravili sme pestrú ponuku apartmánov a domov s bazénom v destinácií Vir - ostrov Vir. V horúcich letných dňoch, odpočinok pre telo i dušu nájdete pri opaľovaní sa na ležadlách a plávaní v bazéne. Večery môžete tráviť so svojimi blízkymi, a vychutnávať  si čerstvý vzduch pri bazéne svojho apartmánu či domu v Vir - ostrov Vir.

Luxusné apartmány a domy s bazénom v Vir - ostrov Vir

Pre našich hostí v destinácií Vir - ostrov Vir sme pripravili ponuku luxusných apartmánov a domov s bazénom, ktoré sú v modernom štýle až do posledného detailu. Doprajte si luxus a súkromie, ktoré nemáte k dispozícií zažiť každý deň, a ktoré ponúka apartmán alebo dom s bazénom v Vir - ostrov Vir.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020