Apartmány a domy s bazénom Kampor - ostrov Rab

Vyberte si najlepšie apartmány a domy s bazénom ktoré Kampor - ostrov Rab ponúka

Kampor - ostrov Rab, 21+ top apartmánov a domov s bazénom na prenájom

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo nájdite najlepšie apartmány a domy s bazénom ktoré Kampor - ostrov Rab ponúka. Prezrite si podrobný opis apartmánov a domov s bazénom, fotografie, videá a ocenenia hostí.

Vyberte si svoj apartmán alebo dom s bazénom Kampor - ostrov Rab s Adriagate Loyality programom a získajte právo na darčekový poukaz hodnote do 150€. Rezervujte apartmány alebo domy s bazénom bez dodatočných nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhrady po príchode.

Hľadáte apartmán alebo dom s bazénom v destinácií Kampor - ostrov Rab? Potom ste na správnom mieste, pretože sme pre Vás pripravili mimoriadnu ponuku apartmánov a domov s bazénom v tejto oblasti Kampor - ostrov Rab. Tak jednoducho k dovolenke s bazénom v destinácií Kampor - ostrov Rab!


Rezervuj ihneď
Dom sa nachádza v komlexe víl, ktoré používajú spoločný bazén.
Kapacita:
6 Osoby
Cena od : 169 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 13 deň
Kapacita:
3 Osoby
Cena od : 142 € /deň

Kapacita:
5 Osoby
Cena od : 157 € /deň

Prezrite si posledné rezervované objekty!

Kampor - ostrov Rab ponúka široký výber bytov a domov s bazénom

Aby ste si mohli užiť svoju dovolenku, pripravili sme pestrú ponuku apartmánov a domov s bazénom v destinácií Kampor - ostrov Rab. V horúcich letných dňoch, odpočinok pre telo i dušu nájdete pri opaľovaní sa na ležadlách a plávaní v bazéne. Večery môžete tráviť so svojimi blízkymi, a vychutnávať  si čerstvý vzduch pri bazéne svojho apartmánu či domu v Kampor - ostrov Rab.

Luxusné apartmány a domy s bazénom v Kampor - ostrov Rab

Pre našich hostí v destinácií Kampor - ostrov Rab sme pripravili ponuku luxusných apartmánov a domov s bazénom, ktoré sú v modernom štýle až do posledného detailu. Doprajte si luxus a súkromie, ktoré nemáte k dispozícií zažiť každý deň, a ktoré ponúka apartmán alebo dom s bazénom v Kampor - ostrov Rab.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020