Domy Stari Grad - ostrov Hvar

Vyberte si nejkrásnější prázdninové domy které Stari Grad - ostrov Hvar nabízí

Stari Grad - ostrov Hvar, 5+ nejkrásnější dům k pronájmu

Přejete si strávit dovolenou v domě snů? Přejete si zažít lahodnou atmosféru, kterou jen dům může zajistit i se všemi výhodami které Stari Grad - ostrov Hvar nabízí.

S Adriagate.com jednoduše a rychle si vyberte nejhezčí dům. Prohlédněte si detailní popis domů, fotografie, videa a certifikáty hostů. Vyberte si svůj dům Stari Grad - ostrov Hvar s Adriagate Loyalty programem, a získejte právo na dárkový kupón v hodnotě do 150€. Rezervujte si dům bez dalších nákladů, s ručením vrácení peněz a úhradou po příchodu.

Podívejte se na naše doporučení rekreačních domů v této oblasti Stari Grad - ostrov Hvar. Připravili jsme pro Vás zajímavou nabídku domů v destinací Stari Grad - ostrov Hvar a v destinacích v blízkosti. Nenechte si ujít možnost rezervovat si ideální dům v oblasti Stari Grad - ostrov Hvar už teď!


Kapacita:
4 Osoby
Cena od: 2230 kč za den

Dostupné okamžitě
Vila Miranda Hvar je plně vybavená vila na ostrově Hvar. Tato vila s celou usedlostí, se nachází mezi městy Stari Grad a Vrboska v nedotčené překrásné...
Kapacita:
10 Osoby
Cena od: 13491 kč za den

Prohlédněte si poslední rezervované objekty! Široká nabídka domů pro dovolenou - Stari Grad - ostrov Hvar.

Prázdninové domy v Stari Grad - ostrov Hvar

Prožijte dovolenou snů v dovolenkovém domě v oblasti Stari Grad - ostrov Hvar. Využijte všech výhod prázdninového domu, a nabídku nejkrásnějších domů v oblasti Stari Grad - ostrov Hvar určitě najdete na naší webové stránce. Relaxujte na terase, nebo balkóně domu, Užijte si vánek a krásný výhled, a v horkých letních dnech vyhledejte občerstvení na nedaleké pláži.

Rodinné prázdninové domy v Stari Grad - ostrov Hvar

Aby Vaše rodina strávila kvalitní a nezapomenutelnou dovolenou, v naší nabídce ubytování najdete také prázdninové domy v Stari Grad - ostrov Hvar, které jsou plně vybaveny vším, co potřebujete pro perfektní letní dovolenou. Na našich stránkách, vyhledejte a rezervujte si dům, které nabízí Stari Grad - ostrov Hvar a prožijte nezapomenutelnou rodinnou dovolenou.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020